Artykuły w kategorii: Ośrodek Sportu i Rekreacji

Wojewódzkie Igrzyska LZS – 6 lipca 2024 r. na obiektach OSiR w Sokółce

Medale sportowe

Już w najbliższą sobotę Sokółka będzie gościć znakomitych sportowców podczas Wojewódzkich Igrzysk Ludowych Zespołów Sportowych. W programie imprezy przewidziane są takie konkurencje, jak: piłka nożna, siatkówka plażowa, siatkówka na trawie (3 osobowa), przeciąganie liny, wyciskanie odważnika 17,5 kg. Nie zabraknie też konkurencji typowo rekreacyjnych: rzut … ZOBACZ WIĘCEJ

Zapisy uzupełniające na “Ferie w Mieście”

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce informuje, że osoby, które nie zdążyły zapisać dzieci na I turnus półkolonii Ferie w Mieście, będą miały drugą szansę w zapisach uzupełniających, które rozpoczną się w środę 17 stycznia 2024 r. o godzinie 17:00. Zapraszamy! Link do zapisów: https://elektronicznezapisy.pl/event/10016/signup.html … ZOBACZ WIĘCEJ

Zapisy dzieci na zimowy wypoczynek OSiR

Ferie w województwie podlaskim zaczynają się 22 stycznia 2024 r. Zimowa przerwa w nauce potrwa 2 tygodnie i w związku z tym Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce przygotował masę atrakcji. Jak co roku organizowany jest wypoczynek w formie półkolonii pn. “Ferie w Mieście”. Zapisy rozpoczynają się już w najbliższą niedzielę o godzinie 17:00.

Oto terminy poszczególnych turnusów i godziny zapisów elektronicznych:

Prosimy się zastanowić i odpowiednio wybrać termin wypoczynku do rocznika dziecka jak również przygotować się na zapisy o przyporządkowanej do tego godzinie. Radzimy wcześniej założyć konto na stronie elektronicznych zapisów: https://elektronicznezapisy.pl/registration.html a później już tylko się zalogować i zapisać dziecko.

OSiR przygotował dla dzieci wiele arcyciekawych zajęć. Nie może zabraknąć wycieczek autokarowych, z których najdłuższą i podejrzewamy najbardziej ekscytującą będzie wyprawa na narty do WOSiR Szelment. Nie zabraknie też wyjść na nasze Lodowisko Miejskie. Ponadto planowana jest wycieczka do Białegostoku i wizyta w Muzeum Wojska oraz “Jumper Parku”. Wzorem lat ubiegłych są zaplanowane również seanse filmowe w kinie Sokół.

Koszt udziału w półkoloniach to 300 zł od osoby. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku, zwykle w godzinach 8:00 – 14:30, szczegółowy harmonogram zajęć i godziny zbiórek opublikowany zostanie na stronie OSiR: https://osir.sokolka.pl kilka dni przed rozpoczęciem poszczególnych turnusów.

ZOBACZ WIĘCEJ

Skip to content