Zapisy dzieci na zimowy wypoczynek OSiR

Ferie w województwie podlaskim zaczynają się 22 stycznia 2024 r. Zimowa przerwa w nauce potrwa 2 tygodnie i w związku z tym Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce przygotował masę atrakcji. Jak co roku organizowany jest wypoczynek w formie półkolonii pn. “Ferie w Mieście”. Zapisy rozpoczynają się już w najbliższą niedzielę o godzinie 17:00.

Oto terminy poszczególnych turnusów i godziny zapisów elektronicznych:

Prosimy się zastanowić i odpowiednio wybrać termin wypoczynku do rocznika dziecka jak również przygotować się na zapisy o przyporządkowanej do tego godzinie. Radzimy wcześniej założyć konto na stronie elektronicznych zapisów: https://elektronicznezapisy.pl/registration.html a później już tylko się zalogować i zapisać dziecko.

OSiR przygotował dla dzieci wiele arcyciekawych zajęć. Nie może zabraknąć wycieczek autokarowych, z których najdłuższą i podejrzewamy najbardziej ekscytującą będzie wyprawa na narty do WOSiR Szelment. Nie zabraknie też wyjść na nasze Lodowisko Miejskie. Ponadto planowana jest wycieczka do Białegostoku i wizyta w Muzeum Wojska oraz “Jumper Parku”. Wzorem lat ubiegłych są zaplanowane również seanse filmowe w kinie Sokół.

Koszt udziału w półkoloniach to 300 zł od osoby. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku, zwykle w godzinach 8:00 – 14:30, szczegółowy harmonogram zajęć i godziny zbiórek opublikowany zostanie na stronie OSiR: https://osir.sokolka.pl kilka dni przed rozpoczęciem poszczególnych turnusów.

Jeszcze kilka informacji

Po zapisaniu się drogą elektroniczną, co jest równoważne z zakwalifikowaniem się uczestnika prosimy o:

1. Dostarczenie kompletu dokumentów do tymczasowego sekretariatu OSiR Sokółka – ul. Wodna 20 – budynek parterowy. Prosimy to zrobić niezwłocznie, najpóźniej do 17 stycznia 2024 r. do godziny 12:00. Dokumenty są do pobrania na stronie:

Zapisy na Półkolonie Ferie w Mieście OSiR Sokółka

Jeśli nie mają Państwo możliwości skompletowania dokumentów to zapraszamy do biura OSiR, gdzie udostępnimy wszystkie niezbędne kwestionariusze do wypełnienia na miejscu.

2. Dokonanie opłaty za wypoczynek dziecka w kwocie 300 zł drogą elektroniczną (tylko i wyłącznie). Oto dane do przelewu:

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
Nr: 96 2030 0045 1110 0000 0424 8820
Sokólskie Centrum Sportu i Rozrywki, ul. Mariańska 31, 16-100 Sokółka
Tytuł: Darowizna półkolonie … (imię i nazwisko dziecka), turnus …

Uwaga! Osoby zapisane, które nie dostarczą uzupełnionych dokumentów lub nie uiszczą wpłaty do dnia 17 stycznia 2024 r. zostaną usunięte z listy.

Zapraszamy do zapisów i życzymy powodzenia :)

https://osir.sokolka.pl (KZ) OSiR


Zobacz również

Skip to content