Artykuły w kategorii: Informacje lokalne, Karta Dużej Rodziny

Podziękowanie za Kartę Dużej Rodziny

Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska otrzymała podziękowanie od Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego i Małżonki Prezydenta RP Anny Komorowskiej. Para Prezydencka na ręce Pani Burmistrz Ewy Kulikowskiej złożyła podziękowanie dla Gminy Sokółka za Kartę Dużej Rodziny, która „jest wyrazem troski o dobro rodzin wielodzietnych i wrażliwości na … ZOBACZ WIĘCEJ

Karta wsparciem dla dużych rodzin

Gmina Sokółka wprowadziła ulgi dla rodzin wielodzietnych

Od 2014 r. wydawane są w Sokółce Karty Dużej Rodziny. Wnioski o karty można składać w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Sokółce przy ul. Wojska Polskiego 7, w godz. 7:00-15:00, tel. (85) 711-20-64.

karta_duzej_rodziny

Sokółka od lat prowadzi działania na rzecz upowszechnienia edukacji przedszkolnej, rozbudowuje placówki oświatowe, udoskonala bazę sportową, modernizuje place zabaw, dba o opiekę nad dziećmi do lat 3. Kolejnym krokiem jest wprowadzenie Programu „Karty Dużej Rodziny”. Tańsze bilety na wydarzenia kulturalne, wystawy, muzea, przejazdy komunikacją publiczną, a nawet wakacje – na to mogą liczyć rodziny wielodzietne dzięki Karcie Dużej Rodziny. Wszystkie miejsca oferujące zniżki będą opatrzone logo „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”.

ZOBACZ WIĘCEJ

Nowy Partner Karty Dużej Rodziny

5 grudnia 2014 r. do programu Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny dołączył nowy Partner – Taxi Sokółka Grzegorz Gudalewski, tel. 85-711-21-66. Oferta dla osób posiadających Ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny obejmuje: 10% zniżki na przejazd taxi na terenie miasta Sokółka, Dojazd do klienta gratis, Usługi świadczone 24 … ZOBACZ WIĘCEJ

Karty Dużej Rodziny już wydawane

Pierwsze rodziny z gminy Sokółka otrzymały Karty Dużej Rodziny

kdr_sokolka_1

W poniedziałek 4 sierpnia 2014 r. Burmistrz Sokółki Stanisław Małachwiej wręczył rodzinom z gminy Sokółka Ogólnopolskie Karty Dużej Rodziny. Rodziny te, jako pierwsze złożyły wniosek o ich wydanie, dzięki czemu mogą już korzystać ze zniżek w ramach programu Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny. Karty otrzymali państwo Lewosz z Kurowszczyzny oraz państwo Harasiuk i Sołtan z Sokółki. W rozmowie z przedstawicielami rodzin Burmistrz Sokółki podkreślił znaczenie dużej rodziny oraz docenił wysiłek wkładany w wychowanie dzieci.

ZOBACZ WIĘCEJ

Zostań partnerem Karty Dużej Rodziny

Do współpracy zapraszamy firmy i instytucje niezależnie od sektora, czy wielkości. Warunkiem udziału jest zapewnienie zniżek lub dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ posiadających Kartę Dużej Rodziny.

kdr_tu_honurujemy

Program ma charakter otwarty i może do niego dołączyć każda firma przyjazna rodzinie. Zapraszamy m.in. sklepy, punkty usługowe, apteki, szkoły językowe, a także np. sprzedawców usług internetowych.

Udział w programie to szereg korzyści dla firm i instytucji. Partnerzy Programu, oprócz prestiżu, zyskują grupę lojalnych klientów. Karta Dużej Rodziny to także ważny element prowadzenia biznesu odpowiedzialnego społecznie.

Karta Dużej Rodziny to realna pomoc dla rodzin, które mogą korzystać z przygotowanych specjalnie dla nich zniżek i ulg. Ideą Karty jest ułatwienie rodzinom 3+ dostępu do kultury, aktywnego spędzania czasu oraz obniżenie kosztów codziennego życia.

ZOBACZ WIĘCEJ

Karta Dużej Rodziny – pytania i odpowiedzi

Komu przysługuje Karta Dużej Rodziny? Karta Dużej Rodziny przyznawana jest rodzinie, która utrzymuje przynajmniej trójkę dzieci. Dotyczy to także rodzin zastępczych oraz rodzinnych domów dziecka. Karta przyznawana jest każdemu członkowi rodziny. Dochód rodziny nie jest kryterium przyznania karty. Na jak długo przyznawana jest Karta Dużej … ZOBACZ WIĘCEJ

Zaproszenie do konsultacji społecznych

Burmistrz Sokółki działając na podstawie Uchwały Nr LIV/ 429/10 Rady Miejskiej w Sokółce z dnia 11 października 2010 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania projektów aktów prawa miejscowego zaprasza organizacje pozarządowe do konsultacji społecznych dotyczących uchwały w sprawie wprowadzenia w gminie Sokółka programu przyznającego … ZOBACZ WIĘCEJ

Skip to content