Zostań partnerem Karty Dużej Rodziny

Do współpracy zapraszamy firmy i instytucje niezależnie od sektora, czy wielkości. Warunkiem udziału jest zapewnienie zniżek lub dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ posiadających Kartę Dużej Rodziny.

kdr_tu_honurujemy

Program ma charakter otwarty i może do niego dołączyć każda firma przyjazna rodzinie. Zapraszamy m.in. sklepy, punkty usługowe, apteki, szkoły językowe, a także np. sprzedawców usług internetowych.

Udział w programie to szereg korzyści dla firm i instytucji. Partnerzy Programu, oprócz prestiżu, zyskują grupę lojalnych klientów. Karta Dużej Rodziny to także ważny element prowadzenia biznesu odpowiedzialnego społecznie.

Karta Dużej Rodziny to realna pomoc dla rodzin, które mogą korzystać z przygotowanych specjalnie dla nich zniżek i ulg. Ideą Karty jest ułatwienie rodzinom 3+ dostępu do kultury, aktywnego spędzania czasu oraz obniżenie kosztów codziennego życia.

 

 

Jak przystąpić do programu ogólnopolskiego?

  1. Określ jakiego rodzaju zniżki, ulgi bądź inne korzyści Twoja firma lub instytucja może zaoferować rodzinom wielodzietnym.
  2. Pobierz formularz ze strony: rodzina.gov.pl/duza-rodzina/partnerzy?dzial=pliki.
  3. Wypełnij formularz i wyślij go na adres poczty: kdr@mpips.gov.pl
  4. Po weryfikacji formularza otrzymasz szczegółowe warunki współpracy.
  5. Minister Pracy i Polityki Społecznej podpisze z Twoją firmą lub instytucją umowę o współpracy.

Można również wypełnić formularz zamieszczony na stronie internetowej www.bialystok.uw.gov.pl i odesłać na adres: bok@bialystok.uw.gov.pl. Zgłoszenie jest szybkie, proste i bezpłatne. W deklaracji przystąpienia do programu, podmiot określa jakiego rodzaju zniżki, ulgi bądź inne korzyści może zaoferować. W przypadku pozytywnej weryfikacji deklaracji zostanie podpisana umowa pomiędzy Wojewodą Podlaskim a podmiotem, zwanym inaczej partnerem, co pozwoli na realizację programu.

Partnerzy mogą posługiwać się logo „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny” w materiałach informacyjnych i promocyjnych. Więcej informacji oraz lista firm, które włączyły się do Programu znajdziesz na stronie rodzina.gov.pl/duza-rodzina.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 857110900, w Urzędzie Miejskim (pokój 309 w godz. 8.00-12.00) lub drogą elektroniczną pisząc na adres karta@sokolka.pl.

INNE INFORMACJE:

Karta wsparciem dla dużych rodzin

Karta Dużej Rodziny – pytania i odpowiedzi


Zobacz również

Skip to content