Brak dostaw ciepła z powodu prac konserwacyjnych

MPEC w Sokółce Sp. z o. o. informuje, że z powodu prac konserwacyjnych rurociągu ciepłowniczego nastąpi brak dostaw ciepła na potrzeby podgrzania ciepłej wody użytkowej. Przerwa dostaw ciepła planowana jest od dnia 23.08.2023 od godz. 8:00 do 24.08.2023 do godz. 22:00.

MPEC Sokółka logo

Do odbiorców przy ulicach: Osiedle Centrum, ul. Mickiewicza, ul. Wróblewskiego, ul. Piłsudskiego, ul. Sikorskiego, ul. Kopernika, ul. Dąbrowskiego, ul. Witosa, ul. Polna, część ul. Ściegiennego oraz budynki szpitalne SPZOZ Sokółka.

Za utrudnienia przepraszamy.

MPEC

MPEC zaprasza na spotkanie

Prezes Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Sokółce Sp. z o. o. zaprasza na spotkanie, na którym zostanie przedstawiony zakres i harmonogram prac modernizacyjnych prowadzonych w ciepłowni na Osiedlu Zielonym.

MPEC Sokółka logo

Miejsce Spotkania: Szkoła Podstawowa Nr 3, I piętro (sala konferencyjna), Os. Zielone 2 w Sokółce.

Data spotkania: 22 sierpnia 2023 r (wtorek) godzina 16:30.

MPEC

Zaproszenie na spotkanie dot. programu „Czyste Powietrze”

Baner KPO PCZP UE Czyste Powietrze

Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Sokółce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zapraszają mieszkańców Gminy Sokółka na spotkanie informacyjne dotyczące programu „Czyste Powietrze”, które odbędzie się 30 czerwca 2023 roku o godzinie 9:00 w sali „LIRA” przy ulicy Grodzieńskiej 1 w Sokółce.

(PK)

MPEC zaprasza mieszkańców Osiedla Zielonego na spotkanie

Prezes Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Sokółce zaprasza na spotkanie poświęcone modernizacji ciepłowni węglowej na Osiedlu Zielone 3.

MPEC Sokółka logo

W trakcie spotkania zostanie przedstawiona ostateczna, wybrana do realizacji koncepcja modernizacji ciepłowni oraz harmonogram prac wykonawczych.

Miejsce Spotkania : Szkoła Podstawowa Nr 3, Osiedle Zielone 2;
Data spotkania : 29 maja 2023 r (poniedziałek) godzina 16.00.

MPEC

Komunikat Prezesa MPEC w Sokółce

28 marca 2023 roku (wtorek) o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej Nr 3 w Sokółce, ul. Osiedle Zielone 2 odbędzie się spotkanie Prezesa Zarządu Spółki z mieszkańcami, których lokale są ogrzewane ciepłem wytworzonym w ciepłowni MPEC w Sokółce na Osiedlu Zielonym.

Program spotkania:

1. Omówienie planowanej koncepcji powstania nowej ciepłowni na Osiedlu Zielonym

2. Rachunki za centralne ogrzewanie w latach 2021-2023:

  • składowe cen ciepła,
  • ulgi rządowe obniżające ceny za ciepło
  • prognoza opłat za ciepło w nadchodzącym sezonie grzewczym 2023/2024

3. Podsumowanie spotkania – odpowiedzi na pytania mieszkańców

Zachęcam do udziału w spotkaniu.

Prezes Zarządu
Leszek Maciej Lulewicz

Skip to content