Bezpłatne szkolenia z samoobrony dla dorosłych Polek

Ministerstwo Obrony Narodowej wraz z Centralnym Wojskowym Centrum Rekrutacji i Dowództwem Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje bezpłatne szkolenia z samoobrony dla dorosłych Polek na terenie całej Polski.

W naszym regionie szkolenia z doświadczonymi żołnierzami – instruktorami odbędą się w dn. 22 i 23 lipca 2023 r., w Sokółce, w Zespole Szkół, ul. A. Mickiewicza 11.

Żołnierze – instruktorzy nauczą podstawowych zasad codziennego bezpieczeństwa, sposobów wykrywania oraz unikania zagrożeń. Pokażą techniki walki wręcz przydatne w niebezpiecznych sytuacjach. To okazja dla wszystkich chętnych pań, aby pod okiem doświadczonych instruktorów nauczyć się podstaw umiejętności zachowania się w sytuacjach zagrażających życiu lub zdrowiu, zwłaszcza wynikających z zastosowanej wobec nich przemocy fizycznej.

 • Uczestniczki będą miały także okazję zapoznać się z zasadami zdrowego stylu życia oraz odświeżyć praktyczną wiedzę nt. zasad udzielania pierwszej pomocy.
 • Celem projektu jest promowanie obronności oraz budowanie pewności siebie w sytuacji kryzysowej.
 • Każda z uczestniczek szkolenia po jego ukończeniu otrzyma pamiątkowy certyfikat.

W czasie szkolenia ochotniczek, ich bliscy, osoby towarzyszące, mogą odwiedzić punkt promocyjno – informacyjny lokalnych jednostek wojskowych. Każdy zainteresowany służbą w wojsku będzie mógł znaleźć kompleksową informację o rekrutacji do Sił Zbrojnych i porozmawiać z przedstawicielami Wojskowego Centrum Rekrutacji.

ZAPISY:
WCR Białystok, ul. Lipowa 35
889 590 443, 887 704 312
wcrbialystok.rekrutacja@ron.mil.pl

WCR Białystok

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia z prewencji wypadkowej

Wśród zadań Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wynikających z ustawy wypadkowej jest upowszechnianie wiedzy o zagrożeniach, które mogą być przyczyną wypadków przy pracy i chorób zawodowych. Oddział ZUS w Białymstoku jest jedną z 16 placówek, które organizują bezpłatne szkolenia i seminaria z zakresu prewencji wypadkowej w ramach przeciwdziałania tym zagrożeniom.

–  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa pracy na bezpłatne szkolenia prowadzone w formie seminarium. Spotkania dotyczyć będą prewencji wypadkowej w środowisku pracy. Eksperci omówią zagrożenia powodujące wypadki przy pracy i choroby zawodowe oraz sposoby zapobieganie zagrożeniom występującym w miejscu pracy. Dla osób zamieszkujących i pracujących na terenie województwa podlaskiego szkolenia są finansowane w całości przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych – informuje Katarzyna Krupicka, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa podlaskiego.

ZOBACZ WIĘCEJ

Spotkanie online w sprawie dofinansowania usług rozwojowych

Plakat

W piątek 28.04.2023 r. o godz. 10.30, Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku organizuje (w formule on-line) spotkanie dla osób zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania na usługi rozwojowe.

Warunkiem udziału w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia na adres psfpodlasie@wup.wrotapodlasia.pl najpóźniej do 27 kwietnia 2023 r. do godz. 14.00. W zgłoszeniu należy podać: nr telefonu wraz z imieniem i nazwiskiem, adres e-mail, na który ma zostać wysłany link do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym. Zgłoszenie na spotkanie w innej formie lub bez podania wymaganych danych nie uprawnia do wzięcia udziału w organizowanym spotkaniu. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji pod linkiem:

https://wupbialystok.praca.gov.pl/-/20796944-dofinansowanie-uslug-rozwojowych-przyjmujemy-zapisy-na-spotkanie-informacyjne

WUP w Białymstoku

Można wygrać hulajnogę za udział w e-kursie

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku po raz czwarty zaprasza dzieci rolników do udziału w konkursie e-learningowym pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”.

Konkurs skierowany jest do dzieci urodzonych w latach 2008-2016, których co najmniej jeden rodzic/opiekun prawny jest ubezpieczony w KRUS.

Plakat

Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy:
1. zrealizować kurs dostępny na stronie prewencja.krus.gov.pl i rozwiązać test końcowy,
2. pobrać certyfikat ukończenia kursu (dane dziecka wpisuje się do systemu komputerowego przed rozpoczęciem kursu) oraz formularz zgłoszeniowy,
3. przesłać do 6 listopada 2022 r. certyfikat oraz wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy pocztą tradycyjną na adres: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: hulajnoga@krus.gov.pl z dopiskiem: „Kurs e-learningowy dla dzieci”. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Kasy: krus.gov.pl, w zakładce: konkursy i patronaty.

Szkolenie w nowoczesnej formie przybliża najmłodszym mieszkańcom wsi zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia. Wśród uczestników, którzy ukończą szkolenie i prześlą swoje zgłoszenie zostanie rozlosowanych 50 hulajnóg.

Serdecznie zapraszamy dzieci do udziału w konkursie.

KRUS

Zaproszenie na cykl webinariów

Zespół Doradców Energetycznych zaprasza na cykl webinariów poświęconych programowi Czyste Powietrze.

Udział w webinarium jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Webinaria są skierowane głównie do osób które wcześniej nie miały styczności z Programem „Czyste Powietrze”. Więcej informacji jest dostępnych na stronie internetowej:

https://wfosigw.bialystok.pl/webinaria-nt-czystego-powietrza-dla-beneficjentow-i-wykonawcow/

Zaproszenie na webinaria

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku serdecznie zaprasza mieszkańców województwa podlaskiego do wzięcia udziału w cyklu webinariów poświęconych programowi Czyste Powietrze. Zostaną one poprowadzone przez Zespół Doradców Energetycznych. Udział w webinarium jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Prosimy o zamieszczenie tej informacji na stronach internetowych Państwa gmin oraz opcjonalnie w Państwa mediach społecznościowych.

Plakat

Poniżej prezentujemy harmonogram spotkań online w maju i czerwcu 2022 roku.

 • 25 maja 2022 godz. 11:00 – Jakie warunki należy spełnić, aby ubiegać się o dofinansowanie w Programie Czyste Powietrze?
 • 1 czerwca 2022 godz. 11:00 – Jak wypełnić wniosek o dofinansowanie w Programie Czyste Powietrze?
 • 8 czerwca 2022 godz. 11:00 – Jak wypełnić krok po kroku wniosek o płatność w Programie Czyste Powietrze?

Wszystkie Webinary odbywać się będą na platformie Zoom. Link do Webinaru:

https://zoom.us/j/3812850923?pwd=MUJGZUNnNVV6dHNIRzFMa1lsQXVtdz09

Identyfikator spotkania: 381 285 0923

Kod dostępu: S1CgRN

WFOŚiGW w Białymstoku

Zapisy na warsztaty genealogiczne Sokółce

Baner

Warsztaty Genealogiczne z Łomżyńskim Towarzystwem Naukowym im. Wagów są narzędziem, dzięki któremu rozpoczniecie swoją przygodę z genealogią.

Warsztaty przeznaczone są dla osób początkujących. Punktem wyjścia zajęć będzie NAZWISKO, jego definicja i historia. Każdy z uczestników warsztatów otrzyma wyjaśnienie znaczenia swojego nazwiska. Pozna źródła do badań genealogicznych oraz dowie się jakie informacje można z nich pozyskać. Będzie też chwila na sporządzenie z pamięci własnego drzewa rodzinnego, podzielenie się własnymi opowieściami genealogicznymi.

Wydarzenie odbędzie się w KAMIENICY TYZENHAUZA (ul. Piłsudskiego 1, sala wstawiennicza przy Punkcie It)

Bardzo ważna informacja – Obowiązują zapisy: 733 007 796 lub poczta@muzeumziemisokolskiej.pl

Zajęcia są nieodpłatne. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

ZOBACZ WIĘCEJ

Zaproszenie na Rodzinne Warsztaty Wielkanocne

Rodzinne Warsztaty Wielkanocne to propozycja Sokólskiego Ośrodka Kultury dla rodzin oraz osób indywidualnych, które chcą nauczyć się własnoręcznie wykonywać PLAMĘ WIELKANOCNĄ lub tworzyć PISANKI (metodą batikową).

Plakat

Warsztaty są całkowicie bezpłatne, oferujemy pomoc doświadczonych instruktorów SOK. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

TERMIN: 9 kwietnia (sobota) 2022 r., godzina 11:00-13:00, MIEJSCE: Sokólski Ośrodek Kultury – Sala “Lira” (wejście od ul. Grodzieńskiej 1).

Program szczegółowy warsztatów – do wyboru:

 • nauka wykonywania różnych kwiatków z bibuły kolorowej marszczonej i włoskiej, przygotowanie materiałów niezbędnych do wykonania palmy, nauka komponowania i techniki łączenia elementów przygotowanych w formę PALMY WIELKANOCNEJ (typu kurpiowskiego)
 • nauka wykonywania PISANEK w technice batiku szpilkowego, dowiecie się jak wyglądają wzory tradycyjne dla naszego terenu, jak przygotować jajko, jak nakładać wosk i w końcu: jak farbować?

Uczestnicy proszeni są o przyniesienie swoich wydmuszek lub gotowanych jajek (powinny być gotowane ok. 10 min.) Można zaopatrzyć się też we własne gałązki bukszpanu, barwinku itd. Dla osób którym nie mają możliwości przygotowania jajek do malowania – na miejscu będzie możliwość zakupu wydmuszek (1.50 zł/sztuka)

SOK

Bezpłatnych warsztaty reporterskie z Andrzejem Mellerem

Sokólski Ośrodek Kultury zaprasza młodzież do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach reporterskich z Andrzejem Mellerem.

Plakat

Jesteś ciekawy/ciekawa świata? Nie boisz się nowych wyzwań? Zawsze lubiłeś/lubiłaś kontakt z ludźmi? Chciałbyś/chciałabyś poznać pracę reportera/reporterki? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś/odpowiedziałaś twierdząco koniecznie zgłoś się na “Warsztaty reporterskie z Andrzejem Mellerem” zawodowym korespondentem i dziennikarzem, który pisał reportaże do takich pism jak “Tygodnik Powszechny” czy “National Geographic”. Poznasz warsztat reportera oraz sam/sama spróbujesz swoich sił w tej dziedzinie .

Warsztaty odbędą się 19 i 26 marca 2022 r. oraz 2 kwietnia (soboty) w Kamienicy Tyzenhauz (parter budynku) przy ul. Piłsudskiego 1. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Warunkiem koniecznym uczestnictwa w warsztatach jest uzupełnienie i dostarczenie poniższych dokumentów:

Regulamin warsztatów reporterskich

Zgody na udział w warsztatach reporterskich

Klauzula informacyjna – warsztaty reporterskie

SOK

Szkolenia społeczne i zawodowe dla kobiet

Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju zaprasza kobiety do udziału w Programie Akademia Rozwoju, który powstał, aby zwiększać szanse i pokazywać możliwości rozwoju kobietom, które z różnych powodów pozostają mniej aktywne w życiu społecznym i zawodowym.

Dzięki udziałowi w Programie uczestniczki dowiedzą się w jaki sposób zaplanować i założyć działalność gospodarczą korzystając z narzędzi dostępnych w Internecie, jak stworzyć stronę internetową swojej firmy, a także jak z wykorzystaniem metody myślenia projektowego realizować swoje pomysły na projekty społeczne i biznesowe. To wszystko każda uczestniczka będzie mogła przetestować w trakcie warsztatów i konsultacji wspólnie z trenerami.

Program ma charakter szkoleniowy. Jego Celem jest:

 • wsparcie kobiet poprzez edukację i wiedzę, aby umożliwić im polepszenie ich sytuacji ekonomicznej i społecznej − dać praktyczne umiejętności cenione na rynku pracy, aby mogły rozwijać się zarówno jako pracodawcy, jak i pracownicy,
 • przekazanie uczestniczkom Programu narzędzi i motywacji, które umożliwią im zwiększenie aktywności oraz dodadzą pewności siebie, pomogą w podejmowaniu odważnych decyzji, wyznaczaniu sobie celów i zwiększą świadomość znaczenia relacji międzyludzkich (networkingu) dla rozwoju zawodowego i osobistego.

Program powstał dzięki wsparciu finansowemu organizacji Google.org, która doceniła jego potencjał społeczny i rozwojowy.

Więcej informacji na stronie: https://fundacjapfr.pl/akademia_rozwoju

Bezpłatny kurs tkania krajki

Sokólski Ośrodek  Kultury zaprasza na stacjonarny, bezpłatny kurs tkania krajki.

Zajęcia będą odbywać się co czwartek w budynku Sokólskiego Ośrodka Kultury, wyremontowanej Kamienicy Tyzenhauza do połowy kwietnia 2022 r (sala 113, I piętro).

Krajka

Jeżeli nie wiesz co to wątek i osnowa, a fascynuje Cię tkactwo tradycyjne lub po prostu uwielbiasz oglądać pasy tkane i chcesz się nauczyć ich wykonywania – to jedyna taka okazja by pod opieką instruktora zgłębiać technikę krajki wybieranej przez dłuższy czas (kurs trwa ok. 2 miesięcy).

Prowadzenie zajęć – Edyta Wiśniewska – instruktor SOK, tkaczka krajek należąca do Stowarzyszenia Twórców Ludowych.

Zapisy trwają do 27 stycznia lub wyczerpania limitu miejsc. Pierwszeństwo mają osoby uczestniczące w poprzedniej edycji warsztatów tkackich Sokólskiego Ośrodka Kultury – poświęconych tematowi Gobelinu. Zajęcia są bezpłatne. Kontakt: tel. 733 007 796, poczta@muzeumziemisokolskiej.pl

SOK

Wstąp do Wojsk Obrony Terytorialnej

Plakat

W związku z trwającym naborem do Wojsk Obrony Terytorialnej, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Białymstoku zaprasza do rejestracji się na Portalu Rekrutacyjnym Wojska Polskiego www.zostanzolnierzem.pl lub do złożenia do Wojskowego Komendanta Uzupełnień wniosku o powołanie do terytorialnej służby wojskowej.

Masz pytania? Skontaktuj się:
Wojskowa Komenda Uzupełnień w Białymstoku
ul. Lipowa 35, 15-428 Białystok
tel. 261 398 252.

Joanna Sebunia, WKU

Wydłużenie naboru w konkursie grantowym Cyfrowa Gmina

Baner Rozwój Cyfrowy

Burmistrz Sokółki ogłasza wydłużenie naboru dokumentów do projektu w ramach konkursu grantowego Cyfrowa Gmina – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – „Granty PPGR”, Oś V. Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia – REACT – EU Działanie 5.1 Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia, Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020.

Program skierowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz średnich, których członkowie rodzin (krewni w linii prostej tj. rodzice, dziadkowie pradziadkowie/ opiekunowie prawni), pracowali niegdyś w zlikwidowanym państwowym przedsiębiorstwie gospodarki rolnej i zamieszkiwali w Gminie Sokółka.

W ramach wsparcia dziecko może otrzymać laptop wraz z niezbędnym oprogramowaniem.

Osoby zainteresowane i spełniające w/w wymagania powinny złożyć oświadczenie stanowiące załącznik do ogłoszenia w terminie do 29 października 2021 roku, do godziny 14.00 w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Sokółce, ul. Dąbrowskiego 12, pok. nr 6 (parter) w godz. 7:00 – 15:00

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 85 711 20 64.

Załączniki:

Oświadczenie dla rodzica

Oświadczenie ucznia szkoły średniej który osiągnął pełnoletność

Zgoda wzór Cyfrowa Gmina

OI Cyfrowa Gmina

Regulamin ze zmianami

OPS

Burmistrz Sokółki zaprasza do udziału w projekcie

Baner Rozwój Cyfrowy

Burmistrz Sokółki ogłasza nabór do projektu w ramach konkursu grantowego Cyfrowa Gmina – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – „Granty PPGR”, Oś V. Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia – REACT – EU Działanie 5.1 Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia, Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020.

Program skierowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz średnich, których członkowie rodzin (krewni w linii prostej tj. rodzice, dziadkowie pradziadkowie/ opiekunowie prawni), pracowali niegdyś w zlikwidowanym państwowym przedsiębiorstwie gospodarki rolnej i zamieszkiwali w Gminie Sokółka.

W ramach wsparcia dziecko może otrzymać laptop wraz z niezbędnym oprogramowaniem.

Osoby zainteresowane i spełniające w/w wymagania powinny złożyć oświadczenie stanowiące załącznik do ogłoszenia w termie do 25 października 2021 roku w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Sokółce, ul. Dąbrowskiego 12, pok. nr 6 (parter) w godz. 7:00 – 15:00

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 85 711 20 64.

Załączniki:

Oświadczenie dla rodzica

Oświadczenie ucznia szkoły średniej który osiągnął pełnoletność

Zgoda wzór Cyfrowa Gmina

OI Cyfrowa Gmina

Regulamin Gminy Sokółka

Regulamin ze zmianami

OPS

Zaproszenie do udziału w projekcie

Podlaska Federacja Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza Podmioty Ekonomii Społecznej z woj. podlaskiego, w tym Przedsiębiorstwa Społeczne, Fundacje, Stowarzyszenia, Spółdzielnie Socjalne, Ochotnicze Straże Pożarne, Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w projekcie pn. „Szkolenia eksperckie dla Podmiotów Ekonomii Społecznej z zakresu zamówień publicznych w województwie podlaskim, warmińsko-mazurskim, lubelskim, mazowieckim i łódzkim”, realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Działanie 2.9 Rozwój ekonomii społecznej.

W związku z realizacją projektu odbędą się szkolenia eksperckie skierowane do Podmiotów Ekonomii Społecznej z zakresu wykorzystania prawa zamówień publicznych. Szkolenia będą zawierać elementy przeprowadzonego z uczestnikami procesu przygotowawczego, ofert na realizację zlecenia w ramach postępowania o udzielenie zamówień publicznych, omówienie procedur odwoławczych w zamówieniach publicznych, a także będą dotyczyć budowania lokalnych partnerstw, marketingu i Public Relations, księgowości oraz zarządzania zasobami ludzkimi.

Udział w projekcie ma na celu doprowadzić do zacieśnienia współpracy Podmiotów Ekonomii Społecznej z Jednostkami Samorządu Terytorialnego.

ZOBACZ WIĘCEJ

Zaproszenie do udziału w projekcie „Starter dla młodych”

Agencja Rozwoju Regionalnego ARES S.A w Suwałkach w partnerstwie ze Stowarzyszeniem „Nasza Suwalszczyzna” od 1 czerwca 2021 r. do 30 czerwca 2023 r. realizuje projekt „Starter dla młodych”.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w projekcie mogą składać dokumenty w I turze naboru do projektu, która będzie trwała od 22.09.2021 r. do 11.10.2021 r.

O przyznanie środków finansowych na założenie własnej działalności gospodarczej oraz wsparcia pomostowego mogą ubiegać się:

 • Osoby w wieku 18-29 lat (wiek uczestnika określany jest na podstawie daty urodzenia i ustalany w dniu rozpoczęcia udziału w projekcie).
 • Osoby zamieszkujące w rozumieniu Kodeksu Cywilnego woj. podlaskie, tj. obszar subregionu suwalskiego (M. Suwałki, powiaty: suwalski, sejneński, augustowski, grajewski, moniecki)
 • Osoby bierne zawodowo lub osoby niezarejestrowane w Urzędzie Pracy, którzy w wyniku pandemii koronawirusa utracili zatrudnienie po 01.03.2020 r.,
 • Osoby fizyczne zamierzające rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej (z wyłączeniem osób, które posiadały aktywny wpis do CEIDG, były zarejestrowane jako przedsiębiorcy w KRS lub prowadziły działalność gospodarczą na podstawie odrębnych przepisów w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu),
 • Osoby które nie otrzymują jednocześnie wsparcia w więcej niż w jednym projekcie z zakresu aktywizacji zawodowej dofinansowane ze środków EFS,
 • Uczestnikami projektu nie mogą być osoby należące do GD określonej dla trybu konkurs. w poddziałaniu 1.3.1 PO WER. 20% Uczestników Projektu musi zamieszkiwać miasta tracące funkcje społeczno-gospodarcze.

Więcej informacji na stronie:

https://www.ares.suwalki.pl/projekty-unijne/starter-dla-mlodych.html

ARES

Rekrutacja do projektu „STARTER DLA MŁODYCH”

Agencja Rozwoju Regionalnego ARES S.A w Suwałkach realizuje w Partnerstwie ze Stowarzyszeniem „Nasza Suwalszczyzna” w okresie od 1.06.2021 r. do 30.06.2023 r. projekt „STARTER DLA MŁODYCH”.

Celem projektu jest rozwój postaw przedsiębiorczych oraz samozatrudnienia wśród 72 osób pozostających bez zatrudnienia w wieku 18-29 lat, które zostały dotknięte negatywnymi skutkami pandemii COVID-19, zamieszkujących powiaty: suwalski, sejneński, augustowski, grajewski, moniecki i m. Suwałki, poprzez udzielenie bezzwrotnego wsparcia w postaci dotacji inwestycyjnej i pomostowej oraz zapewnienie wsparcia szkoleniowego i doradczego z zakresu utworzenia i prowadzenia firmy.

Aktualnie trwa I tura rekrutacji do projektu. Osoby zainteresowane uczestnictwem w projekcie mogą składać dokumenty rekrutacyjne w okresie od 22.09.2021 r. do 11.10.2021 r.

Więcej informacji na stronach internetowych:

https://ares.suwalki.pl/projekty-unijne/starter-dla-mlodych.html

http://lgd.suwalszczyzna.com.pl/rusza-i-tura-rekrutacji-do-projektu-starter-dla-mlodych/

Dorota Owsiejczuk – Koordynator Projektu
Stowarzyszenie „Nasza Suwalszczyzna”

Kulinarny projekt Kamioneczek

Plakat

Od soboty, 25 września 2021 r. Koło Gospodyń Wiejskich Kamioneczki zaczyna realizację projektu pt. „Kamioneczki kulinarnie – odkrywamy zapomniane”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Szczegóły na plakacie.

Projekt dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Fundację „Sokólski Fundusz Lokalny” w Sokółce, Gminę Sokółka oraz firmę Metal-Fach i Sokólski Ośrodek Kultury.

(DP)

Skip to content