“Ferie w Mieście 2024” wypełnione zajęciami sportowymi

Trwają „Ferie w Mieście 2024″ organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce pod patronatem Pani Burmistrz Ewy Kulikowskiej.

I Turnus 42 uczestników roczników 2014-2017 rozpoczął dzień od wspólnej integracji i poznaniu zasad bezpiecznych ferii dzięki uprzejmości i doświadczeniu Straży Granicznej, Straży Pożarnej i Policji, którzy dzielili się swoją wieloletnią wiedzą. Następnie nadszedł czas na skorzystanie z walorów i uroków zimy a mianowicie szlifowanie techniki nart biegowych pod wodzą instruktora na obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce na specjalnie przygotowanej trasie. Towarzyszyła temu świetna zabawa i rekreacja, ponieważ większość z nich robiła to pierwszy raz. Dzień został zakończony seansem „Lessie” w Kino Sokół w Sokółce.

Jak przystało na grupy sportowe, sportu nam nie brakowało. Kolejne dni były wypełnione zajęciami sportowymi. Nauka jazdy na łyżwach, bądź doskonalenie, to w zależności od umiejętności, rozwijająca umysł, kreatywność i pracę w grupach robotyka oraz jak na grupy sportowe przystało zajęcia sportowe na sali gimnastycznej. Wszystko oczywiście pod okiem opiekunów, trenerów z zamiłowania i fachu.

Środa minęła bardzo szybko, dostarczając wielu atrakcji i uśmiechów na buzi. Wszystkie grupy miały możliwość zintegrowania się. Wycieczka do Białegostoku zaczęła się od „Jumper Parku”. Następnie Muzeum Wojska Polskiego przygotował nam różne atrakcje i zajęcia tematyczne w grupach. Dzień pełen wrażeń zakończył się wspólnym posiłkiem, by w pełni sił wracać do Sokółki.

Więcej zdjęć na stronie OSIR

OSiR


Zobacz również

Skip to content