Zaproszenie na wystawę zdjęć autorstwa Katarzyny Onoszko

Plakat

Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zaprasza na wystawę zdjęć autorstwa Katarzyny Onoszko, która rozpocznie się 1 lutego 2024 r. i będzie trwać do końca miesiąca.

Katarzyna Onoszko jest mieszkanką Krynek, dla której fotografia jest rodzinną tradycją. Uczyła się tej sztuki u boku swojego ojca, by później samej doskonalić się w tej dziedzinie. Od dwóch lat eksperymentuje z technikami fotograficznymi i podróżuje po Polsce w poszukiwaniu unikalnych widoków do uwiecznienia. Wielokrotnie organizowała pokazy swoich prac dla lokalnej społeczności.

Głównym tematem zdjęć pani Kasi jest natura w każdej jej postaci. W jej fotografiach uwieczniony jest świat małych obiektów: odpoczywające żabki, przytulające się gołębie, a nawet pajączek pracujący nad swoją siecią; ale wiele z dzieł zachwyca swoją monumentalnością, krajobrazy gór, czy widok zachodzącego słońca. Wystawa zdjęć jest przeglądem właśnie tego różnorodnego i fascynującego świata przyrody, ale i nie tylko, gdyż nie zabraknie też pejzaży miast i wsi, które odwiedziła Pani Kasia w czasie swoich podróży.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pracami tej artystki z pasją i talentem. Wystawę można oglądać w holu naszej Biblioteki w godzinach otwarcia. Zapraszamy!

 

(SzS) Biblioteka Publiczna w Sokółce


Zobacz również

Skip to content