
Sokólski Ośrodek Kultury otwiera „Lato z SOK-iem” spektaklem „Doktor Dollitle” w wykonaniu teatrzyku „Blaszany Bębenek”.
Najmłodszych widzów zapraszamy 1 lipca 2026 roku (środa) o godz. 17:00, na skwerek tuż przy kinie Sokół.
Można wziąć ze sobą kocyk. Wstęp bezpłatny, gorąco zapraszamy!
(AT) Sokólski Ośrodek Kultury


