Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce zaprasza

Już w środę 14 lutego 2024 r. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce, z okazji Walentynek, serdecznie zaprasza zakochane pary do skorzystania z Miejskiego Lodowiska w promocyjnej cenie 4 zł / za osobę.

18 lutego 2024 r. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce zaprasza nad Zalew w Sokółce na zimową edycję Zalew Run oraz morsowanie z Fundacją na Jednej Nodze.

Niedziela będzie bogata w atrakcje. Do wspólnego morsowania nad zalewem zapraszamy od godziny 12:00 (chwilę wcześniej przeprowadzona zostanie wspólna rozgrzewka). Oprócz kąpieli w przeręblu dla morsów przewidziane są też sauny, ognisko z kiełbaskami, szwedzkie pochodnie, pyszny poczęstunek na gorąco przygotowany przez Karczmę za Płotem.

Podczas zimowej edycji Zalew Run pomiar czasu będzie prowadzony w formie elektronicznej, dzięki czemu wyniki będą niezwykle precyzyjne i błyskawicznie dostępne dla uczestników imprezy!

Chcesz wystartować w Zalew Run i zmierzyć się w biegu na 2 lub 5 km? Nie czekaj, póki są jeszcze wolne miejsca! Zapisy na stronie:

https://elektronicznezapisy.pl/event/10121/signup.html

Zapisy do biegów dla dzieci prowadzone będą w biurze zawodów od godz. 10:30 do 10:55.

Serdecznie zapraszamy!

OSiR


Zobacz również

Skip to content