Warsztaty o tematyce patriotycznej w SP w Starej Kamionce

7 listopada 2018 r. Muzeum Ziemi Sokólskiej przy Sokólskim Ośrodku Kultury zostało zaproszone do Szkoły Podstawowej w Starek Kamionce by przeprowadzić zajęcia o tematyce patriotycznej.

Zdjęcie grupowe

W warsztatach wzięły udział przedszkolaki oraz klasa VII. Wspólnie wykonywaliśmy koszulki w barwach biało-czerwonych na zbliżające się obchody Święta Niepodległości. Przedszkolaki dowiedziały się przy okazji zajęć plastycznych jakie są polskie symbole narodowe a siódmoklasiści przypomnieli sobie fakty związane z przebiegiem odzyskiwania niepodległości na Sokólszczyźnie. Ci ostatni wykonali także własne szablony za pomocą których ozdobili farbkami do tkanin swoje koszulki.

Dziękujemy Pani Dyrektor Joanna Gejdel za zaproszenie i pomoc opiekunów grup w przeprowadzeniu zajęć i zachęcamy inne placówki do współpracy i korzystania z oferty edukacyjnej muzeum (http://muzeumsokolka.pl/edukacja/)

Jednocześnie informujemy, że dnia 10 listopada 2018 r. w związku z wydarzeniem Mission Day w Sokółce Muzeum Ziemi Sokólskiej Przy Sokólskim Ośrodku Kultury będzie czynne tego dnia dłużej, od godz. 10:00 do godz. 17:00. Zapraszamy!

Edyta Wiśniewska

Skip to content