Zaproszenie do udziału w konkursie fotograficznym

Na początku września odbędzie się kolejna edycja akcji „Narodowe Czytanie”. Z tej okazji Biblioteka Publiczna w Sokółce wraz z Burmistrz Sokółki zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu sokólskiego do udziału w konkursie fotograficznym. Tematem konkursu jest najciekawsza interpretacja fragmentu powieści Elizy Orzeszkowej „Nad Niemnem” ujętego na zdjęciu.

Plakat

Nie bójcie się puścić wodzy fantazji! Zachęcamy do korzystania z lokalnej scenerii i rekwizytów lub inscenizacji scenek z książki. Chętnych do wzięcia udziału w konkursie prosimy o wysłanie zdjęcia w formacie jpg. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu do 2 zdjęć. Zdjęcie wraz z podpisanymi załącznikami do regulaminu z dopiskiem “Narodowe Czytanie” należy przesłać na adres mailowy . Każde zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko autora oraz telefon kontaktowy, a także podpisane oświadczenie. Zdjęcia przyjmowane są do 8.09.2023 r.

Osoby zgłaszające swoje prace do Konkursu, tym samym wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych wyłącznie na potrzeby konkursu w zakresie koniecznym do prawidłowego przeprowadzenia konkursu.

(AC) Biblioteka Publiczna w Sokółce


Zobacz również

Skip to content