Zaproszenie na szkolenie nt. ewaluacji wewnętrznej w organizacji

Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza na szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i pracowników jednostek samorządu terytorialnego z woj. podlaskiego nt. „Ewaluacja wewnętrzna w organizacji”.

Celem szkolenia jest podniesienie wiedzy i świadomości w zakresie ewaluacji wewnętrznej, jako kluczowego elementu zarządzania organizacją. Szkolenie odbędzie się 23 listopada (piątek) w godz. 11.00-18.00 Hotel 3Trio ul. Hurtowa 3, 15-399 Białystok.

Czym jest ewaluacja wewnętrzna i jakie są jej metody?
Dlaczego warto stosować ją w swoich działaniach?
Jak zaplanować i zrealizować ewaluację? Na co zwrócić uwagę w sposób szczególny?

Na te i inne pytania odpowiemy w trakcie warsztatów które poprowadzi Pani Katarzyna Sekutowicz.

Katarzyna Sekutowicz – Z wykształcenia antropolog kulturowy, w BORISie specjalizuje się w planowaniu programów, zarządzaniu projektami oraz w ewaluacji. Prowadzi Agencję Ewaluacji i Rozwoju. Współautorka książek dotyczących zarządzania organizacją pozarządową. Superwizor Stowarzyszenia Trenerów STOP. Trener akredytowany Krajowego Ośrodka Szkoleniowego Europejskiego Funduszu Społecznego (KOSzEFS). Członek Komisji Standaryzacyjnej Sieci SPLOT.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o wypełnienie i przesłanie karty zgłoszeniowej do Ośrodka Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku, fax. 0 85 7322 846, e-mail: Termin nadsyłania zgłoszeń 22.11.2012
Decyduje kolejność zgłoszeń; w przypadku większej ilości osób niż miejsc, z jednej organizacji/instytucji w szkoleniu będzie mogła wziąć udział tylko jedna osoba. Informacja o zakwalifikowaniu się na szkolenie zostanie przesłana mailem.

Wszelkich informacji udziela Pan Maciej Olender pod numerem telefonu 85 7322 846. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

DO POBRANIA: Informacja o szkoleniu [.doc] Karta zgłoszeniowa [.doc]

(MO)


Zobacz również

Skip to content