Wyjazdowe zajęcia w ramach projektu „Fotografia jest fajna”

W sobotę, 27 listopada  2021 r. uczestnicy I Edycji Zajęć Fotograficznych w ramach Projektu „Fotografia jest fajna”, prowadzonego przez Stowarzyszenie Oczy Podlasia, odbyli wyjazd do Vena Art Szkoły Stylizacji w Białymstoku. 

Dziewczyny biorące udział w projekcie, z racji tego że były modelkami, mogły poczuć się jak gwiazdy – siedząc w wygodnych fotelach, były dopieszczane przez profesjonalne ręce makijażystek.

Makijaż przed sesją fotograficzną

Makijaż jest ważnym elementem wizerunku kobiet. Aby olśniewać jeszcze bardziej, należy odpowiednio podkreślić, co nieco w kobiecej urodzie. Najlepszym sposobem na zaakcentowanie atutów oraz zatuszowanie ewentualnych niedoskonałości jest właściwie przygotowany makijaż – zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Oczy są zwierciadłem duszy człowieka, a jeszcze odpowiednio podkreślone, przyciągają uwagę w szczególny sposób. Kosmetyki do makijażu dobiera się do kolorytu cery, tęczówek oraz brwi i rzęs, ale także do indywidualnego stylu danej kobiety.

Każdy element makijażu musi ze sobą idealnie współgrać. Kobiece usta. Tu już rzecz gustu i upodobań. Jedne cenią i akceptują jedynie krwistą czerwień, inne lubują się jedynie w błyszczykach. Wybór kolorów, jak to w palecie jest ogromny. Do podkreślenia kształtu warg służy konturówka lub kredka do ust.

Więcej informacji o projekcie na stronie:

https://www.facebook.com/StowarzyszenieOczyPodlasia

“Fotografia jest fajna” to nasz projekt, objęty Patronatem przez Burmistrz Sokółki Ewę Kulikowską. Projekt w pełni realizowany jest z zadań Gminy Sokółka z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz z zakresu przeciwdziałania narkomanii.

Stowarzyszenie Oczy Podlasia


Zobacz również

Skip to content