Zaproszenie na otwarcie wystawy prac plastycznych

Muzeum Ziemi Sokólskiej przy Sokólskim Ośrodku Kultury zaprasza na otwarcie wystawy prac plastycznych, które odbędzie się 8 października 2016 r. o godz. 12:00 w Galerii „Za Lirą” Sokólskiego Ośrodka Kultury.

Plakat

Na wystawie zaprezentowane zostaną prace plastyczne dzieci uczestniczących w projekcie pt. „Gdzie te kobiety? Wyrysuj nieznane bohaterki”.

Od września do końca października uczestnicy projektu „Gdzie te kobiety?”, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Sokółce i sokólscy członkowie Stowarzyszenie UTW poznawali sylwetki kobiet związanych z lokalną historią. W ramach projektu odbyły się także warsztaty komiksowe, których efekty zostaną zaprezentowane na wystawie.

Wystawa czynna do 24 października 2016 r. w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku po uprzednim kontakcie telefonicznym z Sokólskim Ośrodkiem Kultury – 85 711 24 35. Wstęp wolny.

Działanie jest realizowane w ramach projektu Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku „Podlaski Pomost Kultury”, będącego częścią programu „Bardzo Młoda Kultura”, prowadzonego przez Narodowe Centrum Kultury.

Edyta Głowa


Zobacz również

Skip to content