Zaproszenie na otwarcie placu zabaw

Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska oraz Fundacja Muszkieterów i właściciele supermarketu Bricomarché w Sokółce serdecznie zapraszają rodziny z dziećmi na oficjalne przekazanie mieszkańcom miasta nowego placu zabaw. Uroczystość odbędzie się w piątek, 14 października 2016 r. o godz. 15:00 przy ul. Sosnowej w Sokółce. Na wszystkich czeka moc atrakcji i pełna wrażeń niezapomniana zabawa.

Na placu zabaw

Plac zabaw w Sokółce powstał dzięki współpracy Fundacji Muszkieterów, zrzeszającej właścicieli supermarketów Intermarché i Bricomarché z Urzędem Miejskim w Sokółce, w ramach akcji społecznej „Place Zabaw Muszkieterowie”. Będzie to 127. plac zabaw stworzony od początku trwania akcji i pierwszy w województwie podlaskim.

Pracownicy i zarządzający sklepem Bricomarché w Sokółce wraz z włodarzami miasta wyznaczyli lokalizację nowego placu zabaw na skwer przy ul. Sosnowej. Podczas uroczystości inauguracyjnej przedstawiciele Bricomarché oraz Fundacji Muszkieterów wraz z Burmistrzem Sokółki Ewą Kulikowską, przekażą plac zabaw najmłodszym. Natomiast Pani Burmistrz zostanie wręczony uroczysty Akt Przekazania placu zabaw.

– Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyczynić się do powstania placu zabaw dla dzieci w Sokółce, dzięki czemu teren przy ulicy Sosnowej będzie bardziej atrakcyjny dla mieszkańców. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami 14 października na uroczyste otwarcie, na które przygotowaliśmy dużo atrakcji. Ponieważ wówczas przypadać będzie również pierwsza rocznica otwarcia naszego sklepu, od rana zarówno w Bricomarché jaki i na placu zabaw będziemy rozdawać mnóstwo upominków i nagród – mówią Wioleta i Damien Dambrine, właściciele sokólskiego Bricomarché.

Plac zabaw Muszkieterów wyposażony będzie w nowoczesne, certyfikowane urządzenia, które zapewnią dzieciom bezpieczeństwo podczas zabawy. Na placu znajdzie się wiele różnorodnych i kolorowych przyrządów m.in. huśtawka, drabinki, zjeżdżalnia. Koszt zakupu oraz montażu zestawu zabawowego wyniósł blisko 30 tys. złotych.

Na uroczystość otwarcia placu zabaw Muszkieterowie przygotowali dla wszystkich dzieci, które wezmą w niej udział, moc atrakcji i pełną wrażeń zabawę. Piątkowe popołudnie umilać będzie najmłodszym mieszkańcom Sokółki Teatr Wariaté, którego aktorzy wcielą się w „Słoneczka Placów Zabaw Muszkieterowie”. Dzieci będą mogły wziąć również udział w licznych grach i zabawach, takich jak „Słoneczny Kalejdoskop”, „Latające Talerze” czy „Leć bezpiecznie po drodze mlecznej”, oraz uczestniczyć w konkursach z nagrodami.

Szczegółowe informacje o akcji „Place Zabaw Muszkieterowie” można znaleźć na stronie www.placezabaw.muszkieterowie.pl.

DO POBRANIA: Pełna treść informacji

Martyna Kurkowska
Havas PR


Zobacz również

Skip to content