Miejska “Siłownia pod chmurką” czeka na mieszkańców Sokółki

miejska_silownia_pod_chmurka_zsi__001Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska oraz Dyrektor Zespołu Szkół Integracyjnych w Sokółce Maria Lilla Andrzejewska zapraszają do korzystania z “Siłowni pod chmurką”, która zostanie udostępniona mieszkańcom już w najbliższy piątek 30 września br. Miejska siłownia na terenie ZSI będzie otwarta we wszystkie dni tygodnia w godz. od 6:00 do 21:00. Obiekt jest monitorowany całodobowo przez szkołę i policję. 

Siłownia plenerowa przy Zespole Szkół Integracyjnych została uroczyście otwarta wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Jednak ze względu na zbyt słabe ukorzenienie się zasianej trawy konieczne było odczekanie blisko miesiąca na udostępnienie obiektu mieszkańcom.

O nowej inwestycji na terenie ZSI informowaliśmy w artykule Szkoły po wakacyjnych remontach powitały uczniów. Koszt inwestycji wyniósł 90 tys. zł brutto. W ramach prowadzonych prac m.in. przygotowano plac pod siłownię, dostarczono i zamontowano urządzenia siłowni plenerowej, dostarczono i zamontowano urządzenia monitoringu wizyjnego obiektu.

 

Tablica informacyjna miejskiej “Siłowni pod chmurką” (kliknij aby powiększyć):

miejska_silownia_pod_chmurka_zsi__003

Regulamin korzystania z urządzeń siłowni zewnętrznej (kliknij aby powiększyć):

miejska_silownia_pod_chmurka_zsi__033-regulamin

 

UM, ZSI, fot.: D. Żukiewicz


Zobacz również

Skip to content