„Kwiaty lata”- zapisy na warsztaty zielarskie

W ogrodzie, na łąkach zrobiło się bardzo kolorowo. Cieszymy oczy tym widokiem. Ale letnie kwiaty mają w sobie coś jeszcze – ogromną moc kosmetyczną. Nagietek, ogórecznik, żółtlica, chabry, płatki róży, nasionka pokrzywy – świetnie odżywią, nawilżą, odmłodzą nasze twarze.

Plakat

Magicznie będziemy je zamykać w buteleczkach w połączeniu z dobroczynnymi olejami i roślinnymi ekstraktami. Takiego serum nie kupicie w drogerii, ale za to zrobicie na warsztatach w Muzeum Ziemi Sokólskiej 3 sierpnia.

Popijając kwiatową, letnią herbatkę stworzymy cudowny kosmetyk – SERUM “KWIATY LATA”, który każdy po warsztatach zabierze ze sobą do domu (buteleczkę o pojemności 30ml).” – zachęca Agnieszka Prymaka, zielarka, fitoterapeutka, autorka marki Zielska Kolonia (https://www.facebook.com/zielskakolonia).

Zapraszamy 3 sierpnia (czwartek) 2023 r. o godz. 17:00 do Muzeum Ziemi Sokólskiej SOK w Sokółce (ul. Piłsudskiego 2). Czas trwania warsztatów: ok. 2 h

Cena: 45 zł/os. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 690 333 590 lub przez pocztę elektroniczną: poczta@muzeumziemisokolskiej.pl

(EW) SOK


Zobacz również