Druhowie OSP odebrali gratulacje

26 sierpnia 2019 r. w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Sokółce z delegacjami drużyn biorących udział w turnieju spotkał się Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Pan Jarosław Zieliński.

W spotkaniu uczestniczyli również Burmistrz Sokółki Pani Ewa Kulikowska, Podlaski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Jarosław Wendt oraz Komendant Powiatowy PSP w Sokółce – st. bryg. Dariusz Wojtecki.

Zdjęcie zbiorowe

Podczas spotkania przekazano na ręce druhów promesy finansowe na zakup sprzętu ratowniczo – gaśniczego pochodzące ze środków ubezpieczeniowych KG PSP, dziękując jednocześnie za rywalizację i gotowość angażowania się w takie przedsięwzięcia, które mają na celu z jednej strony umacnianie potencjału i sprawności działań ratowniczych, a z drugiej – budują koalicję lokalną na rzecz ochrony przeciwpożarowej i wzmacniania bezpieczeństwa mieszkańców.

Zawody zostały przeprowadzone 25 sierpnia 2019 roku na terenie Szkoły Podstawowej w Starej Rozedrance w ramach imprezy „Niedziela na ludowo. Do rywalizacji w konkurencji ćwiczenie bojowe stanęły jednostki OSP KSRG Stara Kamionka, Stara Rozedranka oraz OSP Słojniki.

Źródło tekstu: sokolka.straz.bialystok.pl


Zobacz również

Skip to content