Wspaniałe występy zawodniczek Combat Sports Academy

Combat Sports Academy zanotował wspaniały wynik podczas XXVI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, które odbyły się w Nowej Rudzie Słupcu.

Na podium

CSA reprezentowały 2 zawodniczki (Julia Kułak i Natalia Kułak) i 3 zawodników (Krzysztof Boguszewski, Łukasz Owsiejko i Piotr Uściłowicz). Po ciężkich bojach z zawodnikami z całej Polski zdobyliśmy złoty i srebrny medal. Autorkami sukcesu są siostry – Julia została Mistrzynią Polski Juniorek Młodszych w walkach do 42 kg, natomiast Natalia wywalczyła tytuł Wicemistrzyni.

Z męskiej części naszej drużyny najbliżej medalu był Krzysztof Boguszewski, niestety po bardzo dobrym pojedynku o włos przegrał walkę o brązowy medal i zajął 5 miejsce w walkach powyżej 70 kg. Łukasz Owsiejko (dwie wygrane walki do 46 kg) i Piotr Uściłowicz zebrali masę doświadczenia i materiału do analizy.

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych gościły ponad 50 klubów oraz prawie 300 zawodników.

Combat Sports Academy


Zobacz również

Skip to content