Środowiskowy Dom Samopomocy ma 20 lat

W grudniu 1996 roku na zajęcia w tej placówce chodziło 12 osób. Teraz jest ich 28. Pracownicy i podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Sokółce świętowali 20. rocznicę powstania tej placówki.

Zdjęcie

Jubileusz odbył się w piątek 16 grudnia 2016 roku w kawiarni „Lira” w Sokółce. Obchody połączono ze spotkaniem opłatkowym. Uczestniczyła w nim Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska wraz z Zastępcą Burmistrza Adamem Kowalczukiem.

Pani Burmistrz przekazała kierownictwu i podopiecznym ŚDS grawerton o następującej treści:

„Dom to przede wszystkim schronienie, rodzina, ciepło, miejsce, w którym chętnie przebywamy i do którego chętnie wracamy.

Z okazji jubileuszu 20-lecia działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Sokółce, składam serdeczne podziękowania Dyrekcji i Pracownikom za wysiłek włożony w rozwój i doskonalenie tej formy pomocy osobom niepełnosprawnym.

Życzę satysfakcji z osiągnięć w pracy zawodowej, wytrwałości w podejmowaniu kolejnych wyzwań oraz wszelkiej pomyślności w dążeniu do dalszego rozwoju placówki.

Podopiecznym ŚDS życzę wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy i umiejętności. Życzę, aby osiągnięcia wypracowane podczas zajęć, dały Wam wiele radości i przyniosły jak najwięcej korzyści w codziennym życiu.”

Pani Burmistrz wręczyła też drobny upominek dla Barbary Kundzicz, która przez wiele lat kierowała Środowiskowym Domem Samopomocy w Sokółce.

Pracownicy ŚDS wręczyli Pani Burmistrz pamiątkowego anioła.

(UM) Fot.: D. Biziuk

Skip to content