Przedszkolaki malowały z Grażyną Horosz

Starszaki z Przedszkola Nr 1 w Sokółce i współpracujący z przedszkolem wychowankowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sokółce wraz z nauczycielkami Elżbietą Szomko i Katarzyną Zalewską, uczestniczyli w spotkaniu z niezwykłą osobą – malarką Grażyną Horosz.

Swojego gościa przedszkolaki powitały wiosennym repertuarem muzycznym, a Pani Grażyna opowiedziała o sobie i swojej twórczości artystycznej.

Przedszkole Nr 1 odwiedziła Grażyna Horosz

Wzorem malarki uczestnicy warsztatów postanowili stworzyć swoje obrazy wykorzystując ulubioną technikę Pani Grażyny czyli malowanie pastelami. Na obrazach znalazły się jej ulubione kwiaty. W każdym momencie można było zasięgnąć opinii eksperta. Dzieci z przedszkola i młodzież z ośrodka chętnie korzystali ze wszystkich rad i wskazówek Pani Grażyny. Swoją wspaniałą osobowością natchnęła wszystkich uczestników warsztatów, wynikiem czego powstały „małe” arcydzieła.

Pani Grażyna Horosz przekazała jeden ze swoich pięknych obrazów na ręce Dyrektor Przedszkola Nr 1 Pani Barbary Dubrówko.

Dziękujemy Pani Grażynie, że sprawiła nam ogromną radość swoją wizytą. Dziękujemy również Pani Elżbiecie Szomko za pomoc przy organizacji spotkania z malarką.

To niezwykłe spotkanie pozostanie na długo w pamięci.

Wychowawczyni grupy
„Kolorowe akwarelki”


Zobacz również

Skip to content