Konkurs Junior Champion rozstrzygnięty!

17 lutego w Szkole Podstawowej nr 1 w Sokółce po raz piąty odbył się etap międzyszkolny konkursu języka angielskiego dla trzecioklasistów. Do rywalizacji o tytuł Junior Champion przystąpiło 27 uczniów z 7 szkół z naszej gminy ( SP1, ZSI, SP3 oraz szkoły podstawowe w Janowszczyźnie, Boguszach, Starej Kamionce i Starej Rozedrance).

Laureaci konkursu

Uczniowie uczestniczący w konkursie zostali wyłonieni na drodze eliminacji szkolnych. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek, a laureaci i osoby wyróżnione dostały nagrody ufundowane przez Dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 1. Wszystkim dopisywał dobry humor i chęć zabawy językiem angielskim, dlatego z niecierpliwością i radością czekamy na kolejną edycję, w której na pewno nie zabraknie mistrzów języka angielskiego.

Laureaci konkursu:
I miejsce – Martyna Trochim – SP w Starej Kamionce
II miejsce – Aleksandra Fiedziukiewicz SP 1 w Sokółce
III miejsce – Bartosz Stupak SP 1 w Sokółce
Wyróżnienia:
Leon Jatkowski SP 1 w Sokółce
Zofia Sałak SP 1 w Sokółce
Adrian Słoma SP 3 w Sokółce

Monika Horosz

Skip to content