Nuda nie ma szans… czyli Ferie z SOK-iem

Ferie z SOK-iem

W ramach poskramiania nudy będziemy się z wami spotykać na zajęciach plastycznych, rękodzielniczych, rytmicznych i teatralnych, tu uwaga – są jeszcze wolne miejsca w 2. tygodniu ferii.

W feryjne wtorki i piątki (godz. 11.00) zaprosimy na seanse do Kina „Sokół”. W ramach Filmowego poranka wyświetlimy filmy: „Lassie. Nowe przygody” (23.01), „Kosmici w mojej szkole” (26.01), „Czarodziejski flet” (30.01) i „Po prostu super” (02.02). Bilet: 16 zł.

Pierwszy tydzień ferii zamkniemy otwartymi dla (obecnych i przyszłych) amatorów gier rozgrywkami ph. „Spotkajmy się na planszy!” (26.01, godz. 16.00 „Lira”). Lubicie planszówki i karcianki? Gracie z rodziną albo brakuje wam ekipy – zapraszamy na wspólne granie. Weźcie swoją ulubioną grę, będzie szansa zagrania i dowiedzenia się, co kręci innych.

Feryjne tygodnie kończymy spektaklami w wykonaniu Teatru pod Orzełkiem: 27 stycznia (sobota, godz. 15.00) „Wyspa Pacynek”, a 4 lutego (niedziela, godz. 11.00) – Teatr zaprezentuje „poetycki spektakl dla dzieci utrzymany w stylu „Kabaretu Starszych Panów” pt. „Czarne i białe”. Bilety dostępne w kasie Kina w cenie 10 zł w przedsprzedaży, w dniu spektaklu 12 zł.

I to jeszcze nie wszystko… 28 stycznia (niedziela) widzimy się na 32. finale WOŚP-u – obecność obowiązkowa, a 1 lutego (czwartek, godz. 18.00) zapraszamy do Kina „Sokół” po porcję energii i radości – koncert dziecięcego zespołu „Winnica” z Białegostoku, wstęp wolny. Do zobaczenia!

(AT) Sokólski Ośrodek Kultury


Zobacz również