Obchody Dnia Babci i Dziadka w Starej Rozedrance

18 stycznia 2024 r. w Szkole Podstawowej w Starej Rozedrance miało miejsce niecodzienne wydarzenie, cała społeczność szkolna powitała w swoich progach Babcie i Dziadków, ponieważ tego dnia w szkole obchodzono ich święto.

dzień Babci i Dziadka w Starej Rozedrance

Wychowankowie ZWP, Oddziału Przedszkolnego oraz klasy 1-3 pod kierunkiem swoich wychowawczyń przygotowali wspaniałe występy artystyczne. Wśród nich były tańce, przedstawienie, wiersze i piosenki. Do życzeń dołączyła się cała społeczność szkolna po czym dziadkom wręczono własnoręcznie wykonane laurki. Na koniec części artystycznej na zebranych czekał słodki poczęstunek.

To uroczyste spotkanie trzech pokoleń – dziadków, rodziców i wnuków, było okazją nie tylko do uczczenia zaproszonych gości, ale również do nauki postawy szacunku i wdzięczności dla Babć i Dziadków przy współudziale i ogromnym zaangażowaniu rodziców występujących dzieci.

Swoją obecnością spotkanie uświetniły panie Anna Żemajduk – Kierownik Referatu Oświaty w Urzędzie Miejskim w Sokółce oraz Marta Półtorzycka – Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Sokółce.

Dyrekcja szkoły i grono pedagogiczne bardzo dziękują za liczne przybycie, zaangażowanie rodziców i miłą atmosferę spotkania.

SP w Starej Rozedrance


Zobacz również

Skip to content