Zaproszenie na spotkanie z Marcinem Silwanowem

Biblioteka Publiczna w Sokółce zaprasza 11 stycznia 2023 r. (środa) na spotkanie z Marcinem Silwanowem, autorem kryminału „Warstwy podskórne”.

Zaproszenie

„Warstwy podskórne” to debiutancka powieść autora, o przygodach prywatnego detektywa z Białegostoku. Piotr Rajski Zamiast jak w amerykańskich filmach śledzić prawdziwych kryminalistów, zajmuje się tropieniem niewiernych małżonków. Kolejne zlecenie, które otrzymuje od znanego białostockiego biznesmena, zdaje się nie przynosić nic nowego. Co prawda będzie wymagało od Rajskiego przejrzenia zakurzonych archiwów i odświeżenia kilku znajomości, ale czy szukanie dawnego właściciela działki, na której postawiono galerię handlową, może wzbudzić w nieco zobojętniałym detektywie upragnione emocje?

Marcin Silwanow, z urodzenia, wyboru i zamiłowania białostoczanin, pasjonat historii miasta. Absolwent Uniwersytetu w Białymstoku. Od ośmiu lat prywatny detektyw, specjalizujący się ostatnio w detektywistyce genealogicznej. Miłośnik zespołu Kult, książek Johna Steinbecka i Aleksandry Marininy oraz gór wysokich – z których świadomie zrezygnował.

Na spotkaniu będzie możliwość zakupienia książki. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

(EK) Biblioteka Publiczna w Sokółce


Zobacz również

Skip to content