Festyn Rodzinny w Starej Kamionce

29 czerwca 2022 r. Szkoła Podstawowa w Starej Kamionce i Żłobek Miejski w Sokółce zorganizowały wspólnie Festyn Rodzinny. W godzinach popołudniowych dzieci wraz z rodzicami spotkały się na placu szkolnym w Starej Kamionce, gdzie czekało na nich wiele atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Był to doskonały czas na podsumowanie i podziękowanie za wspólnie spędzony rok szkolny w żłobku.

Festyn Rodzinny w Starej Kamionce

Gry i zabawy przygotowane i prowadzone przez pracowników żłobka w głównej mierze miały za zadanie angażowanie dzieci, jak i rodziców oraz wspólną integrację 2 środowisk – żłobkowego i szkolnego. Kąciki tematyczne przygotowane przez organizatorów to m.in. namiot z różnorodnymi klockami, salon piękności (malowanie paznokci, zaplatanie warkoczyków, malowanie twarzy), piaskownica, pojazdy, tunele, dmuchańce cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Oprócz zabaw uczestnicy festynu mieli możliwość skorzystać z poczęstunku, na wszystkich czekały lody, grill, owoce, słodkie wypieki, popcorn, wata cukrowa oraz woda i kompot. Każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie, wszyscy bawili się wyśmienicie.

Podczas imprezy pani Dyrektor Żłobka Miejskiego oficjalnie pożegnała 44 dzieci, które kończą edukację w tej placówce. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz zdjęcia.

Organizatorzy dziękują przybyłym gościom za wspaniałą zabawę. Podziękowania składają również instytucjom i firmom, które wspomogły organizację imprezy, tj.:
– Firma Jaskółka,
– Firma Eko Grill,
– Pracownia Wędzarnicza – J. Grusza,
– MARGUT – Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
– Lody Tradycyjne „U Matczaka”
– Mariusz Korecki,
– Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce,
– Wolontariuszki z ZSZ w Sokółce oraz SOSW w Sokółce.

Organizatorzy

Skip to content