Norbert Grzegorz Kościesza spotkał się z czytelnikami

W środowe przedpołudnie, 8 czerwca 2022 r. Oddział dla Dzieci Biblioteki Publicznej w Sokółce miał okazję gościć Pana Norberta Grzegorza Kościeszę, pisarza, byłego funkcjonariusza policji. Choć dla większości czytelników nazwisko może kojarzyć się z literaturą dla dorosłych, Pan Norbert może w swoim dorobku pochwalić się kilkoma bardzo ciekawymi pozycjami literatury dziecięcej.

Spotkanie w bibliotece z Norbertem Grzegorzem Kościeszą

Na spotkaniu, w którym wzięła udział klasa piąta Szkoły Podstawowej nr 2 w Sokółce, zaprezentował on swoje książki: „Opowieści Starej Puszczy”, „Legenda o Czwartym Królu”, „W leśnym stawie” oraz „Straszne legendy Hrabstwa Kłodzkiego i okolic”. Młodzież została przeniesiona w bajeczny świat pełen fascynujących historii, niosących ze sobą dużą porcję wzruszenia, magii, a przede wszystkim morału.

W niezwykle charyzmatyczny sposób Pan Norbert zapoznał słuchaczy ze swoimi bohaterami, a obecna z nim miotła Eugenia, była wyjątkową modelką do zrobienia pamiątkowego zdjęcia dla wszystkich zainteresowanych.

Serdecznie dziękujemy za pełne wrażeń spotkanie i z niecierpliwością czekamy na legendy i opowieści z naszych rodzinnych okolic.

Pracownicy Oddziału dla Dzieci Biblioteki Publicznej w Sokółce


Zobacz również

Skip to content