V turniej „Z Serca do Szachów”

Turniej "Z Serca do Szachów"

W dniach 11-12 czerwca 2022 r. w Sokółce został rozegrany V turniej „Z Serca do Szachów”.

W tym roku turniej został rozegrany w dwóch grupach. Turniej A zwyciężył zawodnik Ludowy Uczniowski Klub Szachowy „Orient Sokółka” Jerzy Obuchowicz zdobywając komplet punktów, drugi był zawodnik Klub Szachowy „Hańcza” Suwałki Dorian Sawicki, a trzecie miejsce przypadło zawodnikowi MUKS Stoczek 45 Białystok Kornelowi Chomickiemu.

Szczegółowe wyniki dostępne pod linkiem:

http://chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_2598/results.html?l=pl&tb=10_

Triumfatorem grupy B został zawodnik Ludowy Uczniowski Klub Szachowy „Orient Sokółka” Hubert Klimowicz, tuż za naszym zawodnikiem uplasował się zawodnik Klub Szachowy Jagiellonia Białystok Jakub Perkowski, a trzecie miejsce zajął Piotr Malinowski z Białegostoku.

Szczegółowe wyniki dostępne pod linkiem:

http://chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_2599/results.html?l=pl&tb=10_

Turniej „Z Serca do Szachów” wspierany jest przez Jerzego Lisa właściciela SERCE Polski Dom Rodzinny. Pan Jerzy jest głównym sponsorem i pomysłodawcą idei łączenia pokoleń przy szachownicy. Dzięki jego wsparciu impreza jest kontynuowana nieprzerwanie od 5 lat. Jesteśmy pewni, że nie powiedzieliśmy ostatniego słowa. Zapraszamy serdecznie na kolejne edycje!

(WZ)

Skip to content