Zaproszenie na Mistrzostwa Sokółki w tenisie stołowym

Obchody Dni Sokółki to również weekend na sportowo. Jedną z propozycji są Mistrzostwa Sokółki w tenisie stołowym skierowane do pasjonatów małej piłeczki.

Tenis stołowy

Sokólski Klub Tenisa Stołowego, zawsze jest z nami podczas dni naszego miasta. Swoim zaangażowaniem w rywalizację sportową, organizuje wspólnie z Urzędem Miejskim i Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Sokółce turnieje tenisa stołowego. Tym razem, także nie zabraknie ping-pongowych zawodów.

Turniej zostanie rozegrany w niedzielę 12.06.2022 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Sokółce. Na najlepszych czekają puchary i dyplomy. Zawody ruszają o godzinie 10:00 i będą rozgrywane w następujących kategoriach:

  • Kategoria I – mężczyźni do lat 55
  • Kategoria II – mężczyźni powyżej lat 55
  • Kategoria III – OPEN kobiet
  • Kategoria IV – OPEN deble

Wszystkich chętnych zapraszamy. Szczegółowy regulamin zamieszczamy niżej.

Komunikat – Mistrzostwa Sokółki w tenisie stołowym 12.06.2022

(KŻ) SKTS


Zobacz również

Skip to content