Konkurs recytatorski do dzieci w wieku 5-6 lat

Oddział dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej w Sokółce organizuje konkurs recytatorski ph. „Wielkanoc w poezji”.

Plakat

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 5 – 6 lat z przedszkoli miasta i gminy Sokółka. Każde przedszkole może zgłosić do konkursu maksymalnie troje dzieci wyłonionych podczas eliminacji wewnątrz przedszkolnych. Konkurs będzie miał formę prezentacji dowolnego utworu poetyckiego o tematyce wielkanocnej. Zgłoszenia do konkursu można składać od 23.03.2022 r. do 15.04.2022 r. w siedzibie biblioteki lub na adres mailowy oddzial.bp.sokolka@interia.pl

Konkurs recytatorski odbędzie się w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej w Sokółce ul. Sikorskiego 25 dn. 21.04.2022 r. o godz. 10:00. Powołana komisja dokona oceny wg następujących kryteriów: dobór tekstu i jego pamięciowe opanowanie, interpretacja tekstu, kultura słowa, ogólny wyraz artystyczny (uzasadniony gest sceniczny, element ruchu, strój).Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Więcej informacji w Regulaminie konkursu.

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa


Zobacz również

Skip to content