Świąteczne kolędowanie w Przedszkolu Nr 1

Grupa 6-latków z Przedszkola Nr 1 w Sokółce, w okresie przedświątecznym, przygotowała swoim bliskim niezwykłe świąteczne przedstawienie. Z powodu reżimu sanitarnego Rodzice małych aktorów nie mogli osobiście uczestniczyć w Jasełkach, dlatego też połączono się z nimi online.

Jasełka w Przedszkolu Nr1

Transmisja przedstawienia odbyła się przez portal facebook i mogły ją również obejrzeć pozostałe grupy przedszkolne na tablicach multimedialnych w swoich salach zajęć. Po komentarzach, które pojawiały się podczas transmisji, widać było, że wszystkim oglądającym bardzo spodobał się sposób przygotowania tegorocznych Jasełek. Widzów zachwyciły nie tylko popisy aktorskie naszych przedszkolaków, ale też niezwykła dekoracja. Dzieci pięknie zaśpiewały między innymi „Mario czy Ty wiesz?”, a nasza mała uczennica, odgrywająca rolę Marii, swoim cudownym głosikiem wykonała „Kołysankę dla Jezuska”. Przepięknie tego dnia zatańczyły nam Aniołki ze srebrnymi obręczami, a Diabełki rozśmieszyły widownię. Mogliśmy też zobaczyć niezwykłą pastuszkową orkiestrę i podziwiać kolędujące Pastereczki.

To pierwsze takie nietypowe Jasełka w naszej placówce ale widać, że pomimo pandemii nasze dzieciaczki dalej uczą się i rozwijają swoje talenty.

Edyta Kondrat, P1 w Sokółce

Skip to content