Działania prewencyjne MPWiK

W trosce o zdrowie klientów oraz pracowników, w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i zaleceniami służb sanitarnych, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Sokółce zamyka dla osób postronnych wszystkie obiekty należące do przedsiębiorstwa.

W związku z powyższym Biuro Obsługi Klienta przy ul. Targowej 15 w Sokółce od dnia 13.03.2020 r. będzie nieczynne do odwołania. W miarę możliwości prosimy o załatwianie najpilniejszych kwestii drogą elektroniczną lub telefonicznie. Prosimy również o regulowanie należności przelewami elektronicznymi (kasa będzie nieczynna).

Ponadto Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Sokółce do odwołania rezygnuje z fizycznego odczytu wskazań wodomierzy. Odczyty zostaną przyjęte jako szacunkowe na podstawie zużycia wody z ostatnich 3 miesięcy. Istnieje możliwość podania odczytu stanu wodomierza drogą telefoniczną lub mailową do dnia 27.03.2020 r. w dniach roboczych w godzinach 700-1500. Osoby posiadające wodomierze ze zdalnym odczytem będą obciążane za faktyczne zużycie wody.

Powyższa sytuacja nie wpłynie na zapewnienie ciągłości dostaw wody, a także odbioru ścieków.

MPWiK zachęca do kontaktu:
Tel. 85 711 27 53, faks 85 711 46 61
Adresy e-mail:
obslugaklienta@mpwik.sokolka.com
sekretariat@mpwik.sokolka.com

DO POBRANIA: Pismo – działania prewencyjne MPWiK

Tomasz Breńko
Prezes MPWiK


Zobacz również

Skip to content