Ogromne zainteresowanie turniejem gier w Sokółce

17 listopada 2019 r. w sali “Lira” Sokólskiego Ośrodka Kultury odbył się II Sokólski Turniej Gier. Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem, w rozgrywkach wzięło udział 60 osób.

Zdjęcie z nagrodzonymi uczestnikami turnieju

W trakcie trwania turnieju odbywały się konkursy dodatkowe z wiedzy o grach i konsolach, między innymi pojawiły się pytania o postaci z gier oraz ze znajomości nazw różnych konsol do gier (zdjęcia wyświetlane na projektorze). Oprócz tego pojawiały się pytania związane z samym turniejem oraz retro konsolami. Osoby które jako pierwsze udzielały poprawnych odpowiedzi otrzymywały torby z nagrodami, przegrani otrzymywali nagrody pocieszenia. Oprócz nagród głównych, w rozgrywanych turniejowych, rozdaliśmy ponad 30 zestawów z gadżetami od sponsorów imprezy.

 

Nagrodzeni zwycięzcy, którym gratulujemy:

Pro Evolution Soccer (24 uczestników)
I miejsce – Mariusz Wałachowski
II Miejsce – Maciej Siemieniako
III Miejsce – Bartosz Chomik

Forza Motorsport 7 (28 uczestników)
I miejsce – Maciej Sztukowski
II miejsce – Ksawery Dykiel
III miejsce – Maciej Staworko

Soul Calibur VI (8 zawodników)
I miejsce – Bartosz Nowak
II miejsce – Daniel Dziewiątkowski
III miejsce – Maciej Sztukowski

Sponsorem nagród za pierwsze miejsca w turniejach czyli głośników bluetooth marki JBL a także gadżetów była firma RTV EURO AGD. Pozostałe nagrody zostały zakupione ze środków otrzymanych od Urzędu Miasta Sokółka, Zakładu Wulkanizacyjnego Mirosława Sewastianika oraz firmy transportowej EFEKT.

Szczególne podziękowania należą się pomysłodawcy i wspaniałemu organizatorowi Dariuszowi Kucharewiczowi oraz jego małżonce – Joannie za ogrom włożonej pracy. Organizatorami wydarzenia byli Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska oraz Sokólski Ośrodek Kultury.

Agnieszka Kozakiewicz


Zobacz również

Skip to content