Wiersze Mirosławy Kiczuk w bibliotece

Kiczuk

18 września 2019 r. w bibliotece goszczono poetkę Mirosławę Martę Kiczuk.

Pani Mirosława odczytała wiersze ze swojego najnowszego tomiku pod tytułem „Narodziny Człowieka”. Powyższy tomik jest już dziesiątym z kolei w dorobku autorki. Wiersze czytane przez Panią Mirosławę były bardzo osobiste i ciepłe, dedykowane m.in. dzieciom i ukochanemu wnukowi. Poetka podzieliła się również ze słuchaczami wierszami, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego.

Mirosława Kiczuk urodziła się i mieszka w Warszawie, jest magistrem farmacji, absolwentką Akademii Medycznej, masażystką, bioterapeutką oraz matką dwóch synów i dwóch córek. Poezję zaczęła pisać w październiku 2003 roku. Została nagrodzona w wielu konkursach literackich. Jest autorką tomików wierszy „Przerwane milczenie”, „Pod gwiazdami”, „Równi ptakom”, „Wypędzeni z raju”, „Skarb niesiemy w naczyniach glinianych”, „W pamięci wody”, „Szepty i krzyki”, „Narodziny Człowieka”, a także współautorką almanachu poetyckiego „Strumienie życia” i antologii satyry „Piórem cięte”.

Pani Mirosława zapowiedziała także kolejne spotkanie w naszej bibliotece. Chciałaby porozmawiać z czytelnikami o zdrowiu, diecie, a przede wszystkim o odporności i innych tematach okołozdrowotnych. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Beata Grecka

Skip to content