Harmonogramy odbioru odpadów w lipcu i sierpniu 2019 r.

Śmieci

Odpady komunalne od mieszkańców gminy Sokółka odbiera i zagospodarowuje Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce, przy ul. Targowej 10.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramami odbiorów odpadów przewidzianymi w lipcu i sierpniu 2019 r.

Harmonogram dla mieszkańców miasta Sokółka:

ODBIÓR ODPADÓW SEGREGOWANYCH: szkło, plastik, makulatura, metal. Odbierane będą pełne worki wystawione na zewnętrzną stronę posesji.

31.VII,  29.VIII

Odbiór popiołu i odpadów komunalnych:

1 i 15.VII, 1 i 14.VIII
Armii Krajowej, Batorego, Dolna, Drzewna, Górna, Hubala, Jodłowa, Konopnickiej, Krasickiego, Królowej Bony, Krucza, Leśna, Mikołaja Reja, Miła, Modrzewiowa, Orzeszkowej, Piaskowa, Piękna, Pogodna, Północna, Ptasia, Roski Małę, Skłodowskiej, Sosnowa, Sportowa, Świerkowa, Tęczowa, Traugutta, Turystyczna, Upalna, Wasilkowska, Wiosenna, Zabrodzie, Zygmunta Starego, Żytnia.

3 i 17.VII, 5 i 19.VIII
3-go Maja, Akacjowa, Białostocka, Dąbrowskiego, Docha, Grechuty, Korczaka, Malmeda, Mikołajczyka, Mościckiego, Niemena, Ogrodowa, Osieckiej, Sikorskiego, Szpitalna, Tarasiewicza, Targowa, Wąska, Wiśniowa, Wyspiańskiego, Zacisze, Zamenhofa.

4 i 22.VII, 7 i 21.VIII
1-go Maja, 11-go Listopada, Baczyńskiego, Barlickiego, Gałczyńskiego, Gęsia, Kilińskiego, Klonowa, Kolejowa, Kołłątaja, Kopernika, Krótka, Kwiatowa, Lelewela, Letnia, Lipowa, Łąkowa, Mariańska, Matejki, Mickiewicza, Miejska, Monte Casino, Nałkowskiej, Norwida, Piłsudskiego, Pl. Kościuszki, Pocztowa, Prusa, Reymonta, Sawickiego, Sienkiewicza, Sienna, Szkolna, Ściegiennego, Warszawska, Wojska Polskiego, Wróblewskiego, Wyszyńskiego.

8 i 24.VII, 8 i 22.VIII
Asnyka, Broniewskiego, Buchwałowo, Ciepła, Dywizjonu 303, Fabryczna, Grodzieńska, Jasna, Kasztanowa, Kłopotowskiego, Kresowa, Lewickiego, Lot. Lewoniewskich, Polna, Skarżyńskiego, Słoneczna, Słowackiego, Torowa, Tuwima, Wesoła, Witosa, Żwirki i Wigury.

10 i 25.VII, 12 i 26.VIII
Cicha, Emilii Plater, Głowackiego, Hallera, Jana Pawła II, Kleeberga, Krecia, Kryńska, Lniana, Majowa, Mała, Nadrzeczna, Nowa, Os. Zielone, Pawłowskiego, Poprzeczna, Przemysłowa, Spokojna, Stawowa, Wierzbowa, Wodna, Wschodnia, Wspólna, Zdrojowa, Zimowa, Żeromskiego.

UWAGA !!! GORĄCY POPIÓŁ NIE BĘDZIE ODBIERANY !!!


Harmonogram wywozów odpadów dla mieszkańców wsi

Odpady segregowane: szkło, plastik, makulatura, metal odbierane są przy 2-gim wywozie.

TERMINY WYWOZÓW:

1 i 15.VII, 1 i 16.VIII
Bogusze, Boguszowski Wygon, Dąbrówka, Szyndziel, Gilbowszczyzna, Kozłowy Ług, Plebanowce, Sierbowce, Ściebielec, Zaścianki, Żuki.

2 i 16.VII, 5 i 19.VIII
Gliniszcze Małe, Gliniszcze Wielkie, Kraśniany, Sokolany, Woroniany, Wroczyńszczyzna.

3 i 17.VII, 6 i 20.VIII
Gieniusze, Igryły, Janowszczyzna, Jelenia Góra, Lipowa Góra, Maślanka, Pawłowszczyzna, Podjanowszczyzna, Wierzchjedlina, Wierzchłowce, Zamczysk, Zawistowszczyzna.

4 i 18.VII, 7 i 21.VIII
Bachmatówka, Halańskie Ogrodniki, Hałe, Kantorówka, Kundzicze, Kuryły, Lebiedzin, Mićkowa Hać, Miejskie Nowiny, Podkamionka, Podkantorówka, Smolanka, Tartak.

8 i 22.VII, 8 i 22.VIII
Bilwinki, Dworzysk, Kurowszczyzna, Lipina, Pawełki, Planteczka, Pogibło, Słojniki, Stodolne, Wojnachy, Wysokie Laski, Zaścianki.

10 i 24.VII, 12 i 26.VIII
Gniedzin, Jałówka, Moczalnia Nowa, Moczalnia Stara, Ostrówek, Polanki, Rozedranka Nowa, Rozedranka Stara, Stary Szor, Straż, Wilcza Jama.

9 i 23.VII, 13 i 27.VIII
Bobrowniki, Bohoniki, Drahle, Malawicze Dolne, Malawicze Górne, Nowa Kamionka, Poniatowicze, Puciłki, Stara Kamionka, Szyszki.

11 i 25.VII, 14 i 28.VIII
Buchwałowo, Karcze, Kundzin, Nomiki, Orłowicze, Tatarszczyzna, Zadworzany, Zaśpicze.

UWAGA !!! GORĄCY POPIÓŁ NIE BĘDZIE ODBIERANY !!!


MPO poinformuje o terminie odbioru odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz opon od samochodów osobowych.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 85-711-26-14, lub osobiście w MPO Sokółka, ul. Targowa 10.

Źródło: http://www.mpo.sokolka.com