Zwołanie Zebrań Wiejskich w celu wyborów organów sołectw

Burmistrz Sokółki zwołuje Zebrania Wiejskie w Sołectwach Gminy Sokółka w celu wyborów organów sołectw, zgodnie z harmonogramem stanowiącym załącznik Nr 1 do Zarządzenia Nr 55/2019 Burmistrza Sokółki z dnia 15 marca 2019 roku.

Herb Sokółki

Porządek obrad zebrań:
1) Otwarcie zebrania przez Przewodniczącego Zebrania.
2) Powołanie Komisji Skrutacyjnej.
3) Wybór Sołtysa.
4) Wybór Rady Sołeckiej.
5) Sprawy różne.

Harmonogram wyborów organów sołectw:

  • Bachmatówka, 29 marca 2019 r. godz. 17:00, Dom Sołtysa
  • Bilwinki, 6 kwietnia 2019 r. godz. 11:00, Dom Sołtysa
  • Bobrowniki, 23 marca 2019 r. godz. 10:00, Dom Sołtysa
  • Bogusze, 15 kwietnia 2019 r. godz. 17:00, Szkoła Podstawowa
  • Bohoniki, 23 marca 2019 r. godz. 12:00, Dom Sołtysa
  • Drahle, 23 marca 2019 r. godz. 11:00, Klub Wiejski
  • Dworzysk, 6 kwietnia 2019 r. godz. 16:00, Dom Sołtysa
  • Geniusze, 15 kwietnia 2019 r. godz. 18:00, Szkoła Podstawowa
  • Gliniszcze Małe, 9 kwietnia 2019 r. godz. 18:15, Dom Sołtysa
  • Gliniszcze Wielkie, 9 kwietnia 2019 r. godz. 17:15, Dom Sołtysa
  • Hałe, 28 marca 2019 r. godz. 17:00, Dom Sołtysa
  • Igryły, 7 kwietnia 2019 r. godz. 11:00, Dom Sołtysa
  • Jałówka 2 kwietnia 2019 r. godz. 18:00, Dom Sołtysa
  • Janowszczyzna, 6 kwietnia 2019 r. godz. 15:00, Szkoła Podstawowa
  • Jelenia Góra, 6 kwietnia 2019 r. godz. 14:00, Dom Sołtysa
  • Nowa Kamionka, 6 kwietnia 2019 r. godz. 10:00, Dom Sołtysa
  • Stara Kamionka, 8 kwietnia 2019 r. godz. 17:30, Klub Wiejski
  • Kantorówka, 29 marca 2019 r. godz. 19:00, Dom Sołtysa
  • Kraśniany, 8 kwietnia 2019 r. godz. 16:30, Klub Wiejski
  • Kundzicze, 29 marca 2019 r. godz. 16:00, Dom Sołtysa
  • Kundzin, 27 marca 2019 r. godz. 17:00, Dom Sołtysa
  • Kurowszczyzna, 22 marca 2019 r. godz. 16:00, Dom Sołtysa
  • Lebiedzin, 28 marca 2019 r. godz. 16:00, Dom Sołtysa
  • Lipina, 6 kwietnia 2019 r. godz. 17:00, Klub Wiejski
  • Malawicze Dolne 27 marca 2019 r. godz. 18:00, Szkoła Podstawowa
  • Malawicze Górne 23 marca 2019 r. godz. 14:00, Dom Sołtysa
  • Miejskie Nowiny, 29 marca 2019 r. godz. 18:00, Dom Sołtysa
  • Stara Moczalnia, 7 kwietnia 2019 r. godz. 14:00, Dom Sołtysa
  • Nomiki 3 kwietnia 2019 r. godz. 16:00, Klub Wiejski
  • Orłowicze, 23 marca 2019 r. godz. 15:00, Dom Sołtysa
  • Pawełki 26 marca 2019 r. godz. 19:00, Dom Sołtysa
  • Plebanowce, 4 kwietnia 2019 r. godz. 19:00, Dom Sołtysa
  • Podkamionka, 7 kwietnia 2019 r. godz.13:00, Dom Sołtysa
  • Polanki, 2 kwietnia 2019 r. godz.17:00, Dom Sołtysa
  • Poniatowicze, 3 kwietnia 2019 r. godz.18:00, Dom Sołtysa
  • Puciłki, 27 marca 2019 r. godz.19:00, Dom Sołtysa
  • Planteczka, 6 kwietnia 2019 r. godz.13:00, Dom Sołtysa
  • Nowa Rozedranka, 2 kwietnia 2019 r. godz.19:00, Dom Sołtysa
  • Stara Rozedranka, 28 marca 2019 r. godz.19:00, Szkoła Podstawowa
  • Słojniki, 26 marca 2019 r. godz.18:00, Dom Sołtysa
  • Smolanka, 9 kwietnia 2019 r. godz.16:00, Klub Wiejski
  • Sokolany, 1 kwietnia 2019 r. godz.18:00, Klub Wiejski
  • Stary Szor, 28 marca 2019 r. godz.18:00, Dom Sołtysa
  • Straż, 7 kwietnia 2019 r. godz.15:00, Dom Sołtysa
  • Szyndziel-Gilbowszczyzna, 4 kwietnia 2019 r. godz.18:00, Dom Sołtysa
  • Szyszki, 23 marca 2019 r. godz.13:00, Dom Sołtysa
  • Wierzchjedlina, 15 kwietnia 2019 r. godz.19:00, Dom Sołtysa
  • Wierzchłowce, 7 kwietnia 2019 r. godz. 10:00, Dom Sołtysa.
  • Wojnachy, 22 marca 2019 r. godz.17:00, Dom Sołtysa
  • Woroniany, 1 kwietnia 2019 r. godz.16:00, Dom Sołtysa
  • Wysokie Laski, 6 kwietnia 2019 r. godz.12:00, Dom Sołtysa
  • Zadworzany, 27 marca 2019 r. godz. 16:00, Dom Sołtysa
  • Zaśpicze, 3 kwietnia 2019 r. godz. 17:00, Klub Wiejski
  • Zawistowszczyzna, 7 kwietnia 2019 r. godz. 12:00, Dom Sołtysa
  • Żuki-Sierbowce, 4 kwietnia 2019 r. godz. 16:00, Dom Sołtysa

DO POBRANIA: Zarządzenie nr 55/2019 Burmistrza Sokółki z dnia 15 marca 2019 roku w sprawie wyborów organów Sołectw Gminy Sokółka.

(JK)

SOKÓŁKA - Gmina Sokółka