Talenty nagrodzone

W środę 19 grudnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Sokółce zostały wręczone nagrody Burmistrza Sokółki za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

Nagrodzeni uczniowie

–Cieszę się, że rozwijacie swoje talenty. Nasze miasto potrzebuje jak najwięcej osób takich, jak wy – powiedziała do nagrodzonych Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska.

Pani Burmistrz uczestniczyła w uroczystości razem z Zastępcą Burmistrza Adamem Kowalczukiem. Nagrody trafiły do 82 osób. W sumie przeznaczono na nie 10 tysięcy złotych. Pani Burmistrz pogratulowała każdej nagrodzonej osobie i wręczyła pamiątkowe dyplomy. Spotkanie uświetnili uczniowie Samorządowej Szkoły Muzycznej w Sokółce, którzy specjalnie na tę okazję przygotowali krótki koncert.

(UM) Fot.: D. Biziuk

Skip to content