Harmonogramy odbioru odpadów w I półroczu 2019 r.

Śmieci

Odpady komunalne od mieszkańców gminy Sokółka odbiera i zagospodarowuje Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce, przy ul. Targowej 10.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramami odbiorów odpadów przewidzianymi w pierwszym półroczu 2019 r.

Harmonogram dla mieszkańców miasta Sokółka:

ODBIÓR ODPADÓW SEGREGOWANYCH: szkło, plastik, makulatura, metal. Odbierane będą pełne worki wystawione na zewnętrzną stronę posesji.
31.I, 28.II, 28.III, 29.IV, 30.V, 27.VI

Odbiór popiołu i odpadów komunalnych:

2 i 16.I, 4 i 18.II, 4 i 18.III, 1 i 15.IV, 6 i 20.V, 3 i 13.VI
Armii Krajowej, Batorego, Dolna, Drzewna, Górna, Hubala, Jodłowa, Konopnickiej, Krasickiego, Królowej Bony, Krucza, Leśna, Mikołaja Reja, Miła, Modrzewiowa, Orzeszkowej, Piaskowa, Piękna, Pogodna, Północna, Ptasia, Roski Małę, Skłodowskiej, Sosnowa, Sportowa, Świerkowa, Tęczowa, Traugutta, Turystyczna, Upalna, Wasilkowska, Wiosenna, Zabrodzie, Zygmunta Starego, Żytnia.

3 i 17.I, 6 i 20.II, 6 i 20.III, 3 i 17.IV, 8 i 22.V, 5 i 17.VI
3-go Maja, Akacjowa, Białostocka, Dąbrowskiego, Docha, Grechuty, Korczaka, Malmeda, Mikołajczyka, Mościckiego, Niemena, Ogrodowa, Osieckiej, Sikorskiego, Szpitalna, Tarasiewicza, Targowa, Wąska, Wiśniowa, Wyspiańskiego, Zacisze, Zamenhofa.

9 i 21.I, 7 i 21.II, 7 i 21.III, 4 i 18.IV, 9 i 23.V, 6 i 19.VI
1-go Maja, 11-go Listopada, Baczyńskiego, Barlickiego, Gałczyńskiego, Gęsia, Kilińskiego, Klonowa, Kolejowa, Kołłątaja, Kopernika, Krótka, Kwiatowa, Lelewela, Letnia, Lipowa, Łąkowa, Mariańska, Matejki, Mickiewicza, Miejska, Monte Casino, Nałkowskiej, Norwida, Piłsudskiego, Pl. Kościuszki, Pocztowa, Prusa, Reymonta, Sawickiego, Sienkiewicza, Sienna, Szkolna, Ściegiennego, Warszawska, Wojska Polskiego, Wróblewskiego, Wyszyńskiego.

10 i 23.I, 11 i 25.II, 11 i 25.III, 8 i 24.IV, 13 i 27.V, 10 i 24.VI
Asnyka, Broniewskiego, Buchwałowo, Ciepła, Dywizjonu 303, Fabryczna, Grodzieńska, Jasna, Kasztanowa, Kłopotowskiego, Kresowa, Lewickiego, Lot. Lewoniewskich, Polna, Skarżyńskiego, Słoneczna, Słowackiego, Torowa, Tuwima, Wesoła, Witosa, Żwirki i Wigury.

14 i 28.I, 13 i 27.II, 13 i 27.III, 10 i 25.IV, 15 i 29.V, 12 i 26.VI
Cicha, Emilii Plater, Głowackiego, Hallera, Jana Pawła II, Kleeberga, Krecia, Kryńska, Lniana, Majowa, Mała, Nadrzeczna, Nowa, Os. Zielone, Pawłowskiego, Poprzeczna, Przemysłowa, Spokojna, Stawowa, Wierzbowa, Wodna, Wschodnia, Wspólna, Zdrojowa, Zimowa, Żeromskiego.

UWAGA !!! GORĄCY POPIÓŁ NIE BĘDZIE ODBIERANY !!!


Harmonogram wywozów odpadów dla mieszkańców wsi

Odpady segregowane: szkło, plastik, makulatura, metal odbierane są przy 2-gim wywozie.

TERMINY WYWOZÓW:

2 i 17.I, 4 i 18.II, 4 i 15.III, 1 i 15.IV, 6 i 20.V, 3 i 13.VI
Bogusze, Boguszowski Wygon, Dąbrówka Szyndziel, Gilbowszczyzna, Kozłowy Ług, Plebanowce, Sierbowce, Ściebielec, Zaścianki, Żuki.

3 i 21.I, 5 i 19.II, 5 i 18.III, 2 i 16IV, 7 i 21.V, 4 i 17.VI
Gliniszcze Małe, Gliniszcze Wielkie, Kraśniany, Sokolany, Woroniany, Wroczyńszczyzna.

7 i 23.I 6 i 20.II 6 i 19.III 3 i 17.IV 8 i 22.V 5 i 18.VI
Gieniusze, Igryły, Janowszczyzna, Jelenia Góra, Lipowa Góra, Maślanka, Pawłowszczyzna, Podjanowszczyzna, Wierzchjedlina, Wierzchłowce, Zamczysk, Zawistowszczyzna.

9 i 24.I, 7 i 21.II, 7 i 20.III, 4 i 18.IV, 9 i 23.V, 6 i 19.VI
Bachmatówka, Halańskie Ogrodniki, Hałe, Kantorówka, Kundzicze, Kuryły, Lebiedzin, Mićkowa Hać, Miejskie Nowiny, Podkamionka, Podkantorówka, Smolanka, Tartak.

10 i 28.I, 8 i 22.II, 8 i 21.III, 5 i 24.IV, 10 i 24.V, 7 i 21.VI
Bilwinki, Dworzysk, Kurowszczyzna, Lipina, Pawełki, Planteczka, Pogibło, Słojniki, Stodolne, Wojnachy, Wysokie Laski, Zaścianki.

14 i 29.I, 11 i 25.II, 11 i 25.III, 8 i 25.IV, 13 i 27.V, 10 i 24.VI
Gniedzin, Jałówka, Moczalnia Nowa, Moczalnia Stara, Ostrówek, Polanki, Rozedranka Nowa, Rozedranka Stara, Stary Szor, Straż, Wilcza Jama.

8 i 22.I, 12 i 26.II, 12 i 26.III, 9 i 23.IV, 14 i 28.V, 11 i 25.VI
Bobrowniki, Bohoniki, Drahle, Malawicze Dolne, Malawicze Górne, Nowa Kamionka, Poniatowicze, Puciłki, Stara Kamionka, Szyszki.

15 i 30.I, 13 i 27.II, 13 i 27.III, 10 i 26.IV, 15 i 29.V, 12 i 26.VI
Buchwałowo, Karcze, Kundzin, Nomiki, Orłowicze, Tatarszczyzna, Zadworzany, Zaśpicze.

UWAGA !!! GORĄCY POPIÓŁ NIE BĘDZIE ODBIERANY !!!


MPO poinformuje o terminie odbioru odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz opon od samochodów osobowych.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 85-711-26-14, lub osobiście w MPO Sokółka, ul. Targowa 10.

Źródło: http://www.mpo.sokolka.com

SOKÓŁKA - Gmina Sokółka