Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów zaprasza

Darmowy kurs komputerowy dla seniorów

Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów i Starostwo Powiatowe w Sokółce zapraszają seniorów do udziału w szkoleniu dedykowanym do osób pełnoletnich, które chcą się nauczyć podstaw obsługi komputera i Internetu. Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do korzystania z komputera i Internetu w życiu codziennym oraz w pracy. Uczestnik pozna zasady obsługi komputera, systemu operacyjnego Windows, pakietu Office oraz systemu bankowości elektronicznej. Pozna zasady bezpiecznego poruszania się w sieci, wykorzystania komunikatorów społecznych oraz opanuje skuteczne wyszukiwanie informacji na stronach internetowych. Szkolenie będzie realizowane w wymiarze 75 godzin dydaktycznych i prowadzone w grupach, w godzinach popołudniowych, w udostępnionych na ten cel szkolnych pracowniach komputerowych. Początek ok. 15 stycznia 2019 r, zakończenie ok. 15 marca 2019 r.
Szkolenie jest finansowane z funduszy Unii Europejskiej. Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów! Zapisy przyjmowane są w pokoju nr 17 (parter) budynku Starostwa Powiatowego w Sokółce przy ul. Piłsudskiego 8 w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 10-12.

Sylwester Seniorów

Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów i Klub „Wrzos” w Sokółce zapraszają seniorów na zabawę sylwestrową z koszyczkiem w dniu 31 grudnia w sali „LIRA” SOK. Początek o godz. 19.00. Organizatorzy zapewniają muzykę i świetną zabawę. Koszyczek uczestnicy przynoszą ze sobą. Zapisy przyjmowane są w pokoju nr 17 (parter budynku) Starostwa Powiatowego w Sokółce przy ul. Piłsudskiego 8, w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 10-12. Zapraszamy i życzymy dobrej zabawy!

Zarząd Rejonowy PZERiI

Skip to content