Przedszkolny konkurs recytatorski

25 kwietnia 2018 r. w Przedszkolu nr 5 w Sokółce po raz kolejny odbył się przedszkolny konkurs recytatorski. Konkurs przygotowały i poprowadziły nauczycielki- panie Agnieszka Olechno i Agnieszka Puszko. W konkursie wzięło udział 11 przedszkolaków z różnych grup wiekowych.

Zdjęcie grupowe

Jak co roku decyzja o przyznanie I, II i III miejsca była bardzo trudna, gdyż wszystkie dzieci swoje wiersze deklamowały znakomicie. Jury w składzie: Dyrektor przedszkola pani Lucyna Jolanta Szymańska, Dyrektor Biblioteki Publicznej pani Joanna Bienasz, rodzice pani Agnieszka Prokopczuk, pani Marta Andrukiewicz i pan Jarosław Sawoń po naradach zadecydowało: I miejsce Rafał Kasjaniuk – lat 4,  II miejsce Dawid Danilczyk, III miejsce Dorota Troć –  6 lat, pozostałe dzieci otrzymały wyróżnienia.

Wszystkie przedszkolaki otrzymały przepiękne dyplomy, książeczki oraz słodkie upominki. Laureaci I, I, III miejsca otrzymali Nagrody Dyrektora – puchary przedstawiające sowy, dzieci będą też reprezentować przedszkole w Domu Kultury 22 maja 2018 r.

Jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków i życzymy im wielu sukcesów.

Agnieszka Olechno
Przedszkole nr 5 w Sokółce

Skip to content