Tłusty Czwartek w kinie

Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska zaprosiła wszystkich miłośników kina na pączkową ucztę. W Tłusty Czwartek 8 lutego 2018 roku w sokólskim kinie „Sokół” odbyło się spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Fantom”. Rozpoczęła je degustacja pączków.

Każdy, kto wchodził do kina, mógł poczęstować się pączkami i wziąć udział w loterii fantowej. Zarówno pączki jak i loterię przygotowała Pani Burmistrz Ewa Kulikowska.

Pączki na DKFie

-Do pączków są dołączone karteczki. Na niektórych z nich mamy wypisane numery, a na innych – uśmiechnięte buzie. Ci z Państwa, którzy wylosowali pączki z numerami, wygrali upominki w postaci książek, publikacji i gadżetów z naszych miast partnerskich i współpracujących we wspólnych projektach. Wszystko to w ramach akcji “Poznaj miejscowości przyjazne Sokółce” – wyjaśniła Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska.

Pani Burmistrz życzyła wszystkim smacznego i zaprosiła do licznego uczestnictwa w kolejnych seansach organizowanych w ramach sokólskiego DKF-u.

(UM) Fot.: D. Biziuk

Skip to content