Jak dzieci widzą święta

Wykonane różną techniką prace zgłoszono na – adresowany dla dzieci – konkurs plastyczny o świętach, który ogłosił Pani Burmistrz Ewa Kulikowska na swoim facebooku. Laureatów konkursu ogłoszono podczas spotkania, które odbyło się we wtorek 6 lutego 2018 roku w Urzędzie Miejskim w Sokółce.

Zdjęcie grupowe

Na konkurs wpłynęło 11 prac o tematyce bożonarodzeniowej. Wszyscy autorzy rysunków otrzymali nagrody bądź wyróżnienia.

-Gratuluję wam talentów plastycznych. Mam nadzieję, że w przyszłym roku też weźmiecie udział w podobnym konkursie – powiedziała Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska. Razem z Panią Burmistrz gratulacje młodym plastykom złożyli Zastępca Burmistrza Sokółki Adam Kowalczuk oraz Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce Piotr Rygasiewicz.

Warunkiem uczestniczenia w konkursie było dołączenie do wykonanej pracy ZAŚWIADCZENIA OD RODZICÓW o tym że dziecko było grzeczne od Mikołajek do końca roku :)

Decyzją komisji konkursowej nagrody trafiły do: Oliwii Popławskiej, Julii Boćwińskiej, Oliwii Borys, Barbary Iłendo. Wyróżnienia otrzymali: Maciej Wróblewski, Aneta Iłendo, Jakub Borowski, Elena Kondrat, Natalia Olechno, Marcin Olechno i Szymon Lewkowicz.

(UM) Fot.: D. Biziuk


Zobacz również

Skip to content