Płyniemy i pomagamy!

W niedzielę, 10 grudnia 2017 r. UKS OMEGA Sokółka oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w V Maratonie Pływackim ph. „Płyniemy i pomagamy”.

Maraton pływacki w SokółceW trakcie maratonu będzie prowadzona zbiórka pieniędzy dla Fundacji “Pomóż Im”, działającej od 26 lat na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku. Uczestnicy postarają się też pobić rekord przepłyniętej długości przez wszystkich zawodników (obecnie wynosi ok. 345 kilometrów). Każdy może przepłynąć dowolną liczbę długości basenu. Maksymalny czas płynięcia to 1,5 godziny. Rozpoczęcie imprezy planowane jest o godzinie 9.00, zakończenie około 14.00.

Dla uczestników przewidziano wiele nagród i niespodzianek:

  • puchary dla najlepszych trzech kobiet/mężczyzn w poszczególnych kategoriach wiekowych (kategorie wiekowe: 0-11 lat, 12-15 lat, 16-30 lat, 31-40 lat,41-50 lat , 50+),
  • pamiątkowe dyplomy dla wszystkich uczestników maratonu,
  • pamiątkowe koszulki dla 100 pierwszych uczestników maratonu,
  • pamiątkowe medale dla wszystkich dzieci uczestniczących w maratonie,

Organizacja maratonu jest możliwa dzięki realizacji projektu “Pływanie-od zabawy do sportu V” dofinansowanego przez Gminę Sokółka oraz dofinansowaniu Starostwa Powiatowego w Sokółce.

Serdecznie zapraszamy!

UKS Omega


Zobacz również

Skip to content