Zaproszenie na aerobik w wodzie

Szukasz sposobu na poprawę swojej kondycji fizycznej? Lubisz sport i chcesz spróbować czegoś nowego? A może dopiero chcesz zacząć się „ruszać” i nie wiesz, co wybrać? Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce proponuje zajęcia Aqua Aerobiku na sokólskiej krytej pływalni.

OSiR logo

Zajęcia będą odbywać się na dużej niecce basenowej, w soboty o godzinie 16:00. Uczestniczyć mogą zarówno kobiety jaki i mężczyźni, może to być więc doskonały sposób na wspólne, aktywne spędzenie czasu. Nie trzeba umieć pływać, organizatorzy zapewniają sprzęt, dzięki któremu poczujesz się jak „ryba w wodzie”. 45-minutowe, energiczne zajęcia w wodzie, to także wspaniały sposób na odstresowanie i odprężenie.

Zapisy ruszają 27 października 2017 r. (w piątek) od godz. 6:00 w kasie pływalni OSiR – osobiście bądź telefonicznie pod numerem 85 7114807. Cena zajęć wynosi: karnet 10 wejść – 125 zł, bilet jednorazowy – 15,40 zł. Liczba miejsc ograniczona! Pierwsze zajęcia odbędą się 18 listopada 2017 r. (bezpłatnie mogą wziąć w nich udział również osoby wcześniej niezapisane). Zajęcia poprowadzi instruktorka Justyna Jatel.

Dzięki zajęciom:

  • poprawisz kondycję oraz zredukujesz tkankę tłuszczową,
  • wzmocnisz i uelastycznisz mięśnie (bez wylewania litrów potu, jak w przypadku siłowni czy sali fitness),
  • wysmuklisz sylwetkę,
  • zdobędziesz skuteczne narzędzie, które pomoże Ci w walce z cellulitem,
  • zwiększysz wytrzymałość organizmu,
  • wyzwolisz hormony szczęścia!

Paulina Sawicka, OSiR

Skip to content