Grand Prix Sokółki w tenisie o Puchar Burmistrza Sokółki

Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce oraz Sokólskie Centrum Sportu i Rozrywki serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w cyklu Grand Prix Sokółki w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Sokółki.

Turniej tenisa ziemnego

Rywalizacja toczyć się będzie w formie siedmiu odrębnych turniejów w sezonie (od kwietnia do października). Pierwszych sześć turniejów odbędzie się w formule otwartej (każdy będzie mógł się zapisać), a zawodnicy oprócz nagród zdobywać będą też punkty do rankingu. W ostatnim siódmym turnieju weźmie udział najlepszych ośmiu tenisistów z rankingu Grand Prix Sokółki w Tenisie Ziemnym, a do zdobycia będzie podwójna ilość punktów. Zwycięzcę cyklu Grand Prix poznamy po zsumowaniu punktów rankingowych z wszystkich siedmiu turniejów – na najlepszych czekać będą atrakcyjne nagrody!

Pierwszy turniej odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia 2017 r. Zapisy przyjmowane są drogą elektroniczną na adres osir@sokolka.pl w treści należy podać: imię, nazwisko, datę urodzenia oraz numer telefonu do 19 kwietnia 2017 r. Natomiast 20 kwietnia zgłoszeni zawodnicy otrzymają (w mailu zwrotnym) diagram rozgrywek z dokładnymi godzinami rozgrywania spotkań. Opłata wpisowa wynosi 10 zł i pobierana będzie w dniu zawodów.

DO POBRANIA:
Regulamin turnieju 22-23.04.2017
Regulamin Grand Prix

OSiR, Paulina Sawicka


Zobacz również

Skip to content