Podziękowanie za wsparcie i dobrą współpracę

Uczniowski Klub Sportowy MIKOLO w Sokółce to stowarzyszenie, które organizuje zajęcia sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych z gminy Sokółka i powiatu sokólskiego. Głównym celem działalności Klubu jest popularyzacja siatkówki. W wyniku systematycznie prowadzonych zajęć  ich uczestnicy  biorą udział w rozgrywkach szkolnych i klubowych województwa podlaskiego.

Logo

Do sukcesów roku 2016 należy II miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w siatkówce chłopców (rocznik 2003 i młodsi), II miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w siatkówce seniorów oraz III miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w siatkówce chłopców (SP2 w ZSI Sokółka).

W 2016 roku we współpracy w Gminą Sokółka realizowano zadania publiczne na łączną kwotę 20 000  złotych. Klubowi udzielono również wsparcia w formie nagród dla zawodników oraz nieodpłatnego korzystania z hali sportowej. Dzięki tym inicjatywom  uczestnicy zajęć mogli realizować swoje pasje i sportowe zainteresowania.

Zarząd UKS MIKOLO składa serdeczne podziękowanie Burmistrz Sokółki Pani Ewie Kulikowskiej za wsparcie i dobrą współpracę przy realizacji zadań statutowych Klubu.

Stanisław Marchiel
Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego
MIKOLO w Sokółce


Zobacz również

Skip to content