Drugie miejsce Norberta Kopeć

18 grudnia 2016 r. 12 osobowa reprezentacja LUKS Orient Sokółka wzięła udział w Otwartym Świątecznym Turnieju Szachowym, organizowanym przez Akademię Gambit w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Białymstoku.

W turnieju wzięło udział 150 uczestników w trzech grupach. Grupa A – open, Grupa B – dzieci ur. w 2008 r. i młodsi, Grupa C – dzieci ur. w 2010 r. i młodsi.

Najlepsi szachiści

Norbert w siedmiu partiach zdobył 6,5 pkt., zremisował ze zwycięzcą i trochę pechowo z taką samą ilością punktów co on (przez punktację dodatkową) zdobył srebrny medal. LUKS Orient Sokółka reprezentowali godnie również: Gr A: Krzysztof Stupak (4pkt, tata Bartosza i Oli), Bartosz Stupak (4 pkt.), Gabriela Hapoń (4 pkt.), Tomasz Giełażyn (3 pkt., tata Jana), Edyta Hapoń (3 pkt., mama Gabrysi i Piotra), Gr B: Piotr Hapoń (5 pkt.), Jan Giełażyn (4 pkt.), Łukasz Szydłowski (4 pkt.), Ewa Mudrewicz (4 pkt.), Kornel Woronko (3 pkt.), Aleksandra Stupak (3 pkt.).

Dzień wcześniej Rafał Szydłowski (4 pkt.) i Piotr Hapoń (3 pkt.), wzięli również udział w 4 Rundzie XXII Edycji Białostockiej Ligi Szkolnej do lat 10, ur. w 2007 i młodsi.

Turniej był rozegrany w miłej świątecznej atmosferze, gdzie każdy otrzymał pizzę a dzieci mogły pobawić się na specjalnym stoisku. Po zmaganiach szachowych, cała grupa, przeniosła się na kręgielnie, gdzie zrelaksowali się po trudach zmagań turniejowych. Był to kolejny szachowy weekend zawodników LUKS Orient Sokółka. Cieszy też aktywny udział rodziców w turniejach.

Link do galerii zdjęć: https://www.facebook.com

LUKS Orient


Zobacz również

Skip to content