Siłownia na życzenie młodych

Blisko 14 tysięcy złotych kosztował zestaw urządzeń do ćwiczeń typu Street Workout, który został zamontowany obok siedziby Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce. Montaż urządzeń i ich zakup sfinansowała firma Celsium Sp. z o.o. ze Skarżysko – Kamiennej.

Zdjęcie grupowe

– To młodzi ludzie zwrócili moją uwagę na fakt, że w naszym mieście przydałby się zestaw do ćwiczeń Street Workout. W tym konkretnym przypadku pomysłodawcą był Kamil Bielawski. Pomysł udało się zrealizować dzięki firmie Celsium. Nie ukrywam, że liczę na dalszą – równie owocną – współpracę z tą firmą – powiedziała Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska.

Pani Burmistrz spotkała się z przedstawicielami firmy Celsium w poniedziałek 12 grudnia. W spotkaniu, które odbyło się w Urzędzie Miejskim uczestniczył również Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce Piotr Rygasiewicz.

– Jesteśmy zainteresowani dalszą współpracą z Państwa gminą – przyznała Kierownik Biura Celsium Dagmara Nowak – Trochimiuk.

Pani Burmistrz zaprosiła swoich gości do oficjalnego otwarcia urządzeń do ćwiczeń typu Street Workout. W tej części uczestniczył również Kamil Bielawski.

Podczas wizyty w Sokółce przedstawiciele firmy Celsium zapoznali się z działalnością Ośrodka Sportu i Rekreacji.

(UM) Fot.: D. Biziuk

Skip to content