Aukcja na rzecz sokólskiego schroniska

13 grudnia 2016 roku rusza wielka, charytatywna aukcja na rzecz sokólskiego schroniska. Organizatorami tego przedsięwzięcia są fundacja Vita Canis i Samorząd Szkolny Zespołu Szkół Integracyjnych w Sokółce.

Bąbka na aukcję

Na aukcji będzie można zlicytować i nabyć piękne, własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Ich autorami są uczniowie, sokólskie urzędy i instytucje oraz znane osobistości. Zadanie pozyskania pięknych ozdób przypadło Samorządowi Uczniowskiemu z ZSI. Dzięki ich staraniom do akcji przyłączyli się: Poseł na Sejm RP Mieczysław Kazimierz Baszko, Starostwo Powiatowe w Sokółce, Burmistrz Sokółki Pani Ewa Kulikowska, Komenda Powiatowa Policji w Sokółce, Komendant Placówki Straży Granicznej w Kuźnicy ppłk. Zbigniew Awdziej, Komendant Placówki Straży Granicznej w Krynkach ppłk. Janusz Asanowicz, Ośrodek Sportu i Rekreacj i w Sokółce, Sokólski Pododdział Kawalerii X Pułku Ułanów Litewskich, Dyrektor Zespołu Szkół Integracyjnych w Sokółce Maria Lilla Andrzejewska, Nowiny Sokólskie, Biblioteka Publiczna w Sokółce, ACTIVE NATURAL – Paintball Mariusz Korecki, Stadnina Koni w Kraśnianach, Edyta Staranowicz, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Integracyjnych w Sokółce. Starosta Sokólski Piotr Rećko przekazał na aukcję obraz, którego autorką jest Pani Patrycja A. Zalewska, jest to kopia obrazu Pietera Brughela „Zimowy pejzaż z łyżwami i pułapką na ptaki”.

Licytacja zostanie przeprowadzona na profilu Facebook Fundacji Pomocy Zwierzętom Vita Canis — https://www.facebook.com/fpz.vita.canis/. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

Sprostowanie.

Bardzo przepraszamy za niewłaściwie podaną informację dotyczącą przekazanego na aukcję obrazu. Prostujemy nasz błąd i przepraszamy wszystkie osoby, których to dotyczy.

Właściwa informacja.

Pan Starosta Piotr Rećko przekazał na aukcję obraz, którego autorką jest Pani Patrycja A. Zalewska. Jest to kopia obrazu Pietera Brughela „Zimowy pejzaż z łyżwami i pułapką na ptaki” .

Krzysztof Andrzejewski, ZSI


Zobacz również

Skip to content